پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
تبلیغات میدانی انتشارات آمازون در ایستگاه‌های اتوبوس لندن

آمازون پوسترهای تبلیغاتی خود را از اواسط ماه اکتبر در 100 ایستگاه اتوبوس شهر لندن نصب کرده است که این کمپین در نوع خود کم‌نظیر است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از بوکسلر، انتشارات آمازون اصلی‌ترین مرجع نویسندگان خودنشر درجهان و واسطه اصلی استعدادهای نویسنده در فضای مجازی اولین تبلیغات میدانی خود را در کشور بریتانیا انجام داده است. تصاویر پوستر اولین تبلیغ آمازون مربوط به میندی کالینگ بازیگر و هنرمند آمریکایی است که نشان می‌دهد آمازون روی سلبریتی‌ها حساب ویژه‌ای باز کرده است.
 
در تبلیغات آمازون روی نویسندگان تازه‌کار نیز حساب ویژه‌ای باز شده است و گفته می‌شود که صنعت چاپ و نشر کتاب امروزه با واسطه آمازون ساده‌تر از خوردن یک لیوان آب شده است. امروزه نشر کتاب برای هر کسی که اراده کند در دسترس است. اگر به دنبال کسب درآمدی سریع هستید یا اینکه دوست دارید درآمدی تمام وقت با نوشتن و نشر کتاب داشته باشید کیندل آمازون روشی آسان برای کسب درآمد با نوشتن و نشر کتابهای خودتان است.
 
آمازون پوسترهای تبلیغاتی خود را از اواسط ماه اکتبر در 100 ایستگاه اتوبوس شهر لندن نصب کرده است که این کمپین در نوع خود کم‌نظیر است. شعبه کشور انگلیس آمازون ظاهراً به خاطر رکود فروش کتاب‌ها در دوران قرنطینه سعی می‌کند با این روش‌ها و تبلیغات میدانی رونق را دوباره به بازار افسرده کتاب بریتانیا بازگرداند. کمپین تبلیغاتی مشابهی نیز در شبکه‌های اجتماعی توسط آمازون راه‌اندازی شده است.
 
کریسمس سال گذشته آمازون بریتانیا تبلیغات عجیبی برای فروش کتاب هری‌پاتر راه‌ انداخته بود که در نوع خود جالب توجه بود. در تبلیغ آمازون برای فروش بیشتر کتاب‌های مصور هری پاتر آمده بود: دو کتاب هری پاتر بخرید یک کتاب هدیه بگیرید. در تبلیغ آمازون به کاربران و مشتری‌ها پیشنهاد شده بود که یک جعبه مجموعه کامل کتاب‌های هری پاتر را خرید کنند تا بتوانند از خدمات و محصولات بیشتر این سایت استفاده کنند.
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها