یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
پذیرش دانشجو در رشته چاپ و بسته‌بندی برای نخستین بار

مرکز علمی کاربردی شماره 30 تهران امسال برای نخستین‌بار در رشته چاپ و بسته‌بندی دانشجو می‌پذیرد.

آرش سپاس‌مقدم، رئیس مرکز علمی کاربردی شماره 30 تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: این مرکز برای سال تحصیلی 98 – 99 در مقطع کاردانی در رشته‌های طراحی چاپ، چاپ و نشر و در مقطع کارشناسی برای رشته‌های طراحی و آماده‌سازی چاپ، مدیریت امور چاپ پذیرش دانشجو دارد.
 
وی افزود: همچنین امسال به دلیل نیاز به آموزش در حوزه بسته‌بندی و ظرفیت بسیار خوب بازار در این زمینه، برای نخستین بار رشته چاپ و بسته‌بندی به رشته‌های مقطع کارشناسی افزوده شده است.
 
سپاس‌مقدم با بیان اینکه حدود 360 نفر پذیرش برای سال تحصیلی جدید داریم، گفت: پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی از 27 مرداد آغاز شده و تا چهارم شهریور ادامه دارد. همچنین پذیرش و ثبت‌نام دانشجو در مقطع کارشناسی از چهارم تا یازدهم شهریور خواهد بود.
 
وی همچنین به حضور استادان خبره برای هر رشته دانشگاهی، یادآور شد: در سال‌های گذشته از استادانی برای رشته‌های مختلف استفاده می‌کردیم که در زمینه‌های متفاوت تبحر داشتند اما امسال تمام تلاش ما بر استفاده از حضور کارشناسان متبحر در هر رشته و گرایش تخصصی هستیم.
 
سپاس‌مقدم همچنین برای حضور نیروهای توانمند صنعت چاپ در این مرکز دانشگاهی خبر داد و گفت: مرکز علمی کاربردی 30 تهران این آمادگی را دارد تا از استادان خبره، توانمند، حرفه‌ای و باسابقه صنعت چاپ برای تدریس دروس مختلف استفاده کند و در این زمینه افراد علاقه‌مند می‌توانند رزومه و سوابق خود را در بخش‌های مختلف آموزش چاپ و بسته‌بندی در گرایش‌های پیش از چاپ، چاپ و امور تکمیلی آن همچنین بسته‌بندی برای مرکز ارسال کنند.
 
به گفته وی، سوابق هر یک از این استادان توسط هیات علمی مرکز بررسی و عملکرد آن‌ها در طول سالیان گذشته ارزیابی خواهد شد تا بتوانیم از این نیروها طی فرایند اداری بهره بگیریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها