چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
پویش فصل گرم کتاب در استان سمنان به ایستگاه ششم رسید

پویش «فصل گرم کتاب» در سمنان و شاهرود هم‌زمان با سراسر کشور با هدف ایجاد فضایی متفاوت در حوزه مطالعه برای مخاطبان کودک و نوجوان از ۱۸ تیرماه آغاز شده و تا ۲۶ شهریورماه ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در سمنان، نبی‌اله خدابخشی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان استان سمنان گفت: ششمین ایستگاه کتاب‌خوانی پویش فصل گرم کتاب با استقبال کودکان و والدین سمنانی در پارک شقایق برگزار شد.

وی افزود : در این ایستگاه، فعالیت‌های کتاب‌محور مانند کتاب و کاردستی، کتاب و قصه، کتاب و بازی، کتاب و مسابقه و هم‌چنین بحث کتاب، روان‌خوانی کتاب، قصه‌گویی با ابزار و نمایش خلاق ویژه اعضای کودک و نوجوان و والدین آن‌ها برگزار شد.

خدابخشی یادآور شد: اهدای کتاب به‌منظور تشویق اعضا و والدین به مطالعه و دعوت از مادران قصه‌گو برای بیان قصه ۹۰ ثانیه‌ای و تشویق آن‌ها به شرکت در جشنواره قصه‌گویی و...، بخش دیگر این پویش بود.

گفت: پویش «فصل گرم کتاب» در سمنان و شاهرود هم‌زمان با سراسر کشور با هدف ایجاد فضایی متفاوت در حوزه مطالعه برای مخاطبان کودک و نوجوان با دو محور موضوعیِ «ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی» و «تقویت مهارت‌های زندگی (تمرین زندگی)» از ۱۸ تیرماه آغاز شده و تا ۲۶ شهریورماه ادامه دارد.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان استان سمنان از استقبال بی‌نطیر کودکان در این طرح ابراز خشنودی و از مربیان کانون نیز جهت برگزاری این گونه طرحها تقدیر و تشکر کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها