سه‌شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
جعفر توزنده‌جانی به دیدار مخاطبانش می‌رود

«انجمن ادبی چهارشنبه داستان» چهارشنبه (26 تیرماه) میزبان جعفر توزنده‌جانی است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، جعفر توزنده‌جانی، داستان‌نویس و منتقد ادبی، چهارشنبه این هفته (26 تیرماه) مهمان «انجمن ادبی چهارشنبه داستان» است.
 
جعفر توزنده‌جانی، نويسنده‌ و از اعضای انجمن نویسندگان کودک و نوجوان است. از جمله آثار او می‌توان به «رودكی»، «جادوی دژ»، «افسون زنگ»، «افسانه‌ سه پادشاه»، «ميهمانی ديوها»، «مردی كه گم شده بود» و «مردی كه مي‌خواست قطار بخرد» اشاره کرد كه برای او چند جايزه هم به ارمغان آورده‌اند.
 
جلسات داستان‌خوانی «چهارشنبه‌های دوست داشتنی» از سال 1395 به طور مرتب و هفتگی هرچهارشنبه برگزار می‌شود. در این سلسله نشست‌های ادبی، نویسندگان تازه‌کار در کنار نویسندگان مطرح و صاحب نام، هر هفته در کنار هم داستان‌های‌شان را می‌خوانند و از نقد و نظر اعضای حاضر در جلسه بهره می‌برند.

پس از گذشت دو سال از برپایی منظم این جلسات، شناسه ادبی این تشکل صادر شد و این گروه با عنوان «انجمن ادبی چهارشنبه داستان» فعالیت خودش را ادامه داد. این نهاد و تشکل فرهنگی ادبی در راستای ارتقای سطح خواندن و نوشتن و با اهداف خوانش و بررسی داستان، حمایت از نویسندگان نوپا، کشف استعدادهای جوان کشور، برگزاری و رونمایی کتاب، نقد و بررسی آثار منتشر شده اعضاء و ... کار خود را ادامه می‌دهد و هر هفته میزبان جمع زیادی از علاقه‌مندان به داستان خواندن و داستان شنیدن است.
 
علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند، ساعت 18 چهارشنبه 26تیرماه به تهران، خیابان سمیه، بعد ازمفتح، جنبه هتل آزادی، پلاک 132 کافه کارا مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها