چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
هیات مدیره جدید انجمن صنفی داستان‌نویسان تهران مشخص شدند

پس از برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده و عادی انجمن صنفی داستان‌نویسان تهران اعضای جدید هیات مدیره انجمن معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،‌ مجمع عمومی فوق‌العاده و عادی انجمن داستان‌نویسان تهران صبح روز سه‌شنبه (۲۱ خرداد ۹۸) در سالن همایش مؤسسه مهر طاها با حضور ۴۲ عضو انجمن و نماینده‌ وزارت کار برگزار شد. ۱۶ نفر از اعضای انجمن با اعطای وکالت به سایر اعضا (غیر حضوری) در مجمع شرکت کردند و مجمع عمومی فوق‌العاده و عادی در مجموع با حضور ۵۸ عضو انجمن، رسمیت یافت.

پیش از آغاز رسمی جلسه، انجمن با اهدای لوح تقدیر به فرزانه ملک که وکالت ثبت شرکت‌ انجمن را به عهده داشت و  مینا حسنی، رئیس مؤسسه خوانش برای حمایت از انجمن قدردانی کرد.

در ابتدای جلسه، احمد پوری، محمدحسن شهسواری و کاوه فولادی‌نسب با رأی حضار برای هدایت بخش اول جلسه به عنوان هیئت رئیسه‌ مجمع فوق‌العاده انتخاب شدند. در مجمع فوق‌العاده افزودن بندی به اساسنامه در خصوص عضوگیری از اعضای وابسته با داشتن یک کتاب، عدم امکان در مجمع عمومی و عدم امکان انتخاب شدن به عنوان هیئت مدیره مورد بررسی قرار گرفت. اعضای موافق و مخالف در این خصوص نقطه نظرات‌شان را مطرح کردند. افزودن این بند به اساسنامه با رأی مجمع به تصویب نرسید.

پس از آن فرزام شیرزادی و آلاله سلیمانی به عنوان ناظر با رأی مجمع به هیئت رئیسه افزوده شدند و جلسه مجمع عادی آغاز شد.

محمدحسن شهسواری، نایب رئیس انجمن، گزارش هیئت مدیره را به مجمع ارائه داد. در این گزارش که مورد تأیید مجمع قرار گرفت به اهم فعالیت‌های هیئت مدیره از جمله  پیگیری‌های گرفتن مکان برای انجمن، برنامه‌ کتابگردی، شرکت نماینده انجمن در جلسات تدوین نظام‌نامه شغلی هنرمندان در وزارت ارشاد، فعالیت کمیته‌ها، کارگاه‌های شهر و رمان که در حال برنامه‌ریزی است، گزارش منتشر شده‌ انجمن از وضعیت داستان‌نویسی در سال ۹۷ و قرارداد بیمه و صندوق رفاهی اشاره کرد. بعد از آن مهدی افروزمنش، عضو هیئت مدیره و خزانه‌دار و مهدی اسدزاده بازرس انجمن گزارش‌های خود را ارائه دادند و به تأیید مجمع عمومی انجمن رساندند.

سپس تغییر روزنامه کثیرالانتشار از اطلاعات به ابرار اقتصادی به رأی‌ گذاشته شد و به تصویب رسید.

 در ادامه‌ جلسه، رأی‌گیری برای هیئت مدیره و بازرسان انجمن انجام شد. نتایج آرا به شرح زیر است:
اعضای اصلی هیئت مدیره به ترتیب حروف الفبا:
شهلا آبنوس
مهدی اسدزاده
مهدی افروزمنش
محمدهاشم اکبریانی
تکتم توسلی
آتوسا زرنگارزاده شیرازی
ضحی کاظمی

اعضای علی‌البدل هیئت مدیره:
محمود قلی‌پور (علی‌البدل اول)
محسن حکیم‌معانی (علی‌البدل دوم)
هادی قادری (علی البدل سوم)

بازرسان:
امیر خداوردی 
الهام فلاح
علی‌البدل بازرس: حمید بابایی

همچنین در انتهای جلسه از خانم زرنگارزاده شیرازی بابت پیگیری قرارداد بیمه تأمین آتیه‌ انجمن و از آقای سینا دادخواه بابت برگزاری همایش کپی‌رایت با اهدای لوح، تقدیر شد.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ۰۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
    ببخشیدا، یعنی یک نویسنده نام‌آشنا نبود بین این جمع؟

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها