چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
​«الو آرزو» در پیشخان کتابفروشی‌ها

کتاب «الو آرزو» نوشته امیر صمدی و حامد مرادی‌نیا از سوی انتشارات قدیانی منتشر شد.

امیر صمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) درباره کتاب «الو آرزو» که به تازگی از سوی انتشارات قدیانی منتشر شده است، گفت: این داستان با هدف  تلاش و کوشش برای رسیدن به هدف‌ها و آرزو‌ها برای رده سنی نوجوان نوشته شده است.
 
وی درباره این رمان توضیح داد: در این کتاب، داستان دو نوجوان شهرستانی به نام امید و پوریا بیان می‌شود که عاشق فوتبال هستند و رویای تماشای بازی‌های ایران در جام جهانی روسیه را در سر می‌پرورانند. اما درگیر شدن ناگهانی امید با بیماری سرطان رنگ سیاهی روی تمام رویا و آرزوهای آن دو می‌پاشد. پوریا برای رساندن امید به آرزویش دست به کار می‌شود. اما می‌بیند که هیچ شانسی برای رسیدن به هدفش ندارد تا اینکه از فراخوان یک مسابقه داستان نویسی و جایزه سفر به جام جهانی با خبر می‌شود. اما پوریا نمی‌داند چگونه باید داستان بنویسد و در ادامه با کشمکش و چالش‌های زیادی مواجه می‌شود.
 
صمدی در ادامه به چگونگی نوشتن این رمان اشاره کرد و گفت: با پیشنهاد حامد مرادی‌نیا نوشتن این کتاب را شروع کردم. موضوع کلی داستان از او بود و نخستین تجربه من در نوشتن هم با این طرح کلید خورد. طی مدت ۴ ماه به صورت ناپیوسته می‌نوشتم و آقای مرادی‌نیا هم مطالبی را به داستان اضافه یا حذف می‌کرد.
 
این نویسنده بیان کرد: اواخر سال گذشته آقای مرادی‌نیا و من مشغله زیادی داشتیم و خیلی فرصت فکر کردن و بازنویسی اثر را نداشتیم. از سویی می‌خواستیم هرچه زودتر داستان برای نمایشگاه کتاب آماده شود و اگر داستان معایبی هم داشته باشد،به این دلیل است.
 
انتشارات قدیانی، کتاب «الو آرزو» را با شمارگان هزار و 650 نسخه با قیمت 140 هزار ریال منتشر کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها