دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
حلقه داستان به نمایشگاه رسید

دو جلد از مجموعه کتاب‌های «حلقه داستان» شامل داستان‌های کوتاهی برای نوجوانان از سوی انتشارات مدرسه در نمایشگاه کتاب 97 عرضه شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی انتشارات مدرسه؛ جلدهای اول و دوم مجموعه «حلقه داستان» که حاصل برگزاری جلسات «حلقه تألیف داستان کوتاه» دراین مؤسسه است به تازگی منتشر شده و در نمایشگاه کتاب تهران عرضه می‌شود.

 بنابراین گزارش در نیمه نخست سال 96 با هدف احیای نوع ادبی داستان کوتاه برای نوجوانان و تشویق‌ نویسندگان به خلق داستان‌های کوتاه مجموعه جلساتی با عنوان «حلقه تإلیف داستان کوتاه» شکل گرفت و تاکنون بیش از 80 نویسنده در آن شرکت داشته‌اند. در هر یک از جلسات«حلقه تألیف داستان کوتاه» داستان‌هایی خلق شده توسط نویسندگان مختلف خوانده شده و توسط دیگر اعضا نقد می­‌شود. در پایان هر دوره نیز بهترین آثار ارائه شده برای انتشار در مجموعه کتاب‌های «حلقه داستان» منتشر می­‌شوند.

در جلدهای اول و دوم حلقه داستان نویسندگانی چون احمد اکبرپور، مهسا لزگی، ارغوان غلامی، محمدرضا یوسفی، مهسا ملک مرزبان، عباس عبدی، بدری مشهدی، عبدالمجید نجفی، و ... آثار خود را به خوانندگان ارائه کرده­اند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها