شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶
تمدید مهلت ارسال آثار به سومین دوره جشنواره خاتم

مهلت ارسال آثار به سومین دوره جشنواره خاتم تا روز جمعه هجدهم اسفندماه 96 تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از دبیرخانه جشنواره خاتم، مهلت ارسال آثار به سومین دوره جشنواره خاتم تا روز جمعه هجدهم اسفندماه 96 تمدید شد. پیش از این مهلت ارسال آثار، 30 بهمن‌ماه اعلام شده بود.

محوریت آثار این جشنواره برگرفته از ویژگی‌های شخصیتی و سیره حضرت رسول اکرم (ص) به‌عنوان الگو  و با توجه به نیازهای مخاطب و شرایط امروز جهان و مستند به اسناد و روایات معتبر عنوان شده است.

براساس این فراخوان حجم داستان‌های کوتاه ارسالی نباید بیش‌تر از پنج هزار کلمه باشد و تالیف و ارسال آثار برای تمامی گروه‌های سنی، پیروان تمام ادیان و مذاهب و به زبان‌های مختلف آزاد است.

 آثاری که از طریق پست و یا پایگاه اینترنتی (سایت جشنواره) ارسال شود به بخش مسابقه راه می‌یابند.

آثاری در مسابقه داوری می‌شوند که قبلا منتشر نشده و یا در سایر مسابقه‌ها ارائه نشده باشد. آثار ارسالی نیز بازگردانده نخواهند شد.

ذکر مشخصات فردی شرکت­‌کنندگان شامل عنوان داستان، نام و نام خانوادگی، میزان تحصیلات، تاریخ تولد، نشانی پستی،  نشانی ایمیل، شماره تلفن ثابت و همراه در پایان داستان ارسالی الزامی است.

آیین پایانی این جشنواره، اردیبهشت‌ماه 1397 برگزار خواهد شد. به سه اثر برتر در هر یک از دو حوزه «کودک و نوجوان» و «بزرگسال» به ترتیب به نفر اول 10 سکه تمام بهار آزادی به همراه دیپلم افتخار، نفر دوم هفت سکه تمام بهار آزادی و دیپلم افتخار، نفر سوم پنج سکه تمام بهار آزادی و دیپلم افتخار اهدا می‌شود.


همچنین به نفرات چهارم تا ششم نیز لوح تقدیر و جایزه ویژه هیات داوران شامل پنج سکه تمام بهار آزادی به همراه لوح تقدیر جشنواره اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند تا هجدهم اسفندماه 96 آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی پستی تهران، میدان هروی، خیابان شهید وفامنش، خیابان آزادی، خیابان شهید افتخاریان، کوچه مریم، شماره 23، کدپستی 1669747414 ارسال کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محورهای موضوعی داستان، معرفی منابع معتبر، نمونه آثار برگزیده و سایر شرایط می‌توانند با شماره‌ 02122941807 و یا 02122936140 داخلی 115 تماس بگیرند و یا به پایگاه‌های اینترنتی جشنواره به نشانی 

www.khatamfestival.com  یا www.jashnvarekhatam.com  مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها