پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۱
نمایشگاه کتاب تهران امسال دارای سازه نمایشگاهی استاندارد است

معاون اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه بازدید از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، گفت: نمایشگاه کتاب اکنون دارای یک سازه نمایشگاهی استاندارد است که کاربری نمایشگاهی دارد و دسترسی مردم به آن نسبت به گذشته بسیار آسان‌تر شده است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سید محمدهادی ایازی در بازدید از بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اظهار کرد: مسیرهای رفت و آمد به نمایشگاه از طریق تاکسی، اتوبوس و مترو فراهم شده است و این موضوع فرصت خوبی برای بازدید از نمایشگاه برای خانواده‌ها فراهم می‌کند.
 
وی ادامه داد: در حاشیه بازدید از نمایشگاه شاهد رضایتمندی مردم از محیط نمایشگاه بودم. از آنجایی که وسعت آن نیز در قیاس با نمایشگاه‌های دیگر بسیار گسترده‌تر است برخلاف تصور افزایش مسافت و مشکلات رفت و آمد به نمایشگاه، استقبال فوق‌العاده خوبی از نمایشگاه شده است.
 
ایازی با بیان این‌که استقبال خوب و گسترده مردم موجب رضایتمندی ناشران نیز شده است، گفت: با این‌که نخستین‌بار است نمایشگاه کتاب در این مکان برگزار می‌شود و ممکن بود با مشکلاتی روبه‌رو شود اما کارها، مدیریت بسیار خوبی داشته است.
 
وی با بیان این‌که امیدواریم فاز دوم و سوم نمایشگاه نیز به زودی کلید بخورد، افزود: برای تکمیل فاز دوم و سوم، باید دو مجموعه سه قلوی دیگر ساخته شود که هر یک از این مجموعه‌ها حدود 60 هزار مترمربع متراژ دارند و با افزوده شدن آنها به شهر آفتاب، شاهد یک مجموعه نمایشگاهی گسترده خواهیم بود. 
 
حضور دانشگاه یوکم اسپانیا برای نخستین‌بار در نمایشگاه کتاب تهران
 
دانشگاه یوکم (UCAM) اسپانیا با بیش از 114 مدرک بین‌المللی از مسابقات ورزشی که شامل 72 مدال طلا و 21 مدال نقره توسط دانشجویان المپیکی این دانشگاه برای نخستین‌بار به عنوان نماینده دانشگاه‌‌های اسپانیا در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای آشنایی دانشجویان در مقاطع مختلف لیسانس، فوق‌لیسانس و دکترا شرکت کرده است.
 
این دانشگاه با بیش از دویست دانشگاه بین‌المللی دنیا فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی در زمینه‌های مختلف علمی انجام داده است.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای برای خواندن دیر است...» از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، رو به روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها