پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸
برنامه‌های روز ایتالیا و نشر سرزمین داوینچی در نمایشگاه کتاب

برنامه‌های ویژه روز ایتالیا جمعه (17 اردیبهشت ماه) در نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، همزمان با برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران روز ایتالیا با حضور معاون وزیر فرهنگی ایتالیا، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و چهره‌های فرهنگی ایران و ایتالیا برگزار می‌شود.
 
برنامه‌های روز ایتالیا روز جمعه (17 اردیبهشت) در قالب سه بخش و پنج نشست برگزار خواهد شد.
 
نشست اول از ساعت 10 صبح تا 12و30 مراسم افتتاحیه با حضور آنتیمو چزارو معاون وزیر فرهنگ ایتالیا، دکتر سیدعباس صالحی و مائورو کنچاتوری سفیر ایتالیا و امیرمسعود شهرام‌نیا قائم مقام و معاون اجرایی نمایشگاه حضور دارند و به ارایه سخنرانی خواهند پرداخت.
 
همچنین تقدیر از فلچیتا فرارو و انتشارات سی و سه پل، میزگرد انتشارات در ایتالیا، چاپ کتاب کودک در ایتالیا از دیگر برنامه های روز ایتالیا در نمایشگاه کتاب تهران هستند. این برنامه ها روز جمعه (17 ازدیبهست ماه) در سرای ملل بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار می شوند و تا ساعت 17 و 30 دقیقه ادامه دارند.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای برای خواندن دیر است...» از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها