دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۵
زندگینامه مرتضی پاشایی منتشر شد

کتاب «سرگذشت زنده‌یاد مرتضی پاشایی» نوشته شهناز محلوجیان از سوی انتشارات آرنا روانه کتابفروشی‌ها شد.

ناصر نوروزی فرد، مدیر انتشارات آرنا به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گفت: «سرگذشت زنده‌یاد مرتضی پاشایی» نوشته شهناز محلوجیان جدیدترین کتاب نشر آرناست که از طریق گفت‌وگو با افرادی که در زندگی این خواننده پرطرفدار دخیل بوده‌اند، اعم از خانواده و دوستان، به سرانجام رسیده است.

وی افزود: هرچند که منابع محلوجیان برای نگارش این کتاب گفت‌وگوهایش با خانواده، دوستان و همکاران این هنرمند بوده، اما حاصل کار را به صورت یک رمان سرگذشت‌نامه‌ای درآورده است.

نوروزی فرد ادامه داد: نویسنده این کتاب و همچنین خانواده زنده‌یاد پاشایی تصمیم گرفتند که تمام حقوق خود، حاصل از فروش این کتاب را صرف امور خیریه کنند. لازم به اشاره است که همزمان با انتشار این کتاب،کتاب الکترونیکی (ebook) آن نیز از سوی نرم افزار کتابخوان طاقچه به علاقه‌مندان عرضه شده است که 50درصد از فروش نسخه الکترونیکی این کتاب صرف امور مربوط به نیازمندان خواهد شد.

مدیر نشر آرنا در پایان گفت: به دلیل حساسیت این کتاب روند تالیف آن کمی طول کشید، اما دست‌اندرکاران خانه کتاب، کتابخانه ملی و اداره توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای انتشار هرچه سریع‌تر این کتاب همکاری بسیاری کردند که لازم است از آنها تشکر کنم.

«سرگذشت زنده‌یاد مرتضی پاشایی» نوشته شهناز محلوجیان با شمارگان سه هزار نسخه، 200 صفحه در قطع رقعی و بهای 13 هزار تومان از سوی نشر آرنا در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها