دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۶
آیین بزرگداشت زنده‌یاد اسماعیل رفیعیان برگزار می‌شود

انجمن ترویج زبان و ادبیات فارسی، مراسم یادبود زنده‌یاد دکتر اسماعیل رفیعیان استاد دانشگاه تبریز و دانشگاه آزاد اسلامی این شهر و از مؤلفان لغتنامه دهخدا را در انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار می‌کند.

خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)- انجمن ترویج زبان و ادبیات فارسی با همکاری انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، مراسم یادبود زنده‌یاد دکتر اسماعیل رفیعیان استاد دانشگاه تبریز و آزاد اسلامی تبریز و از مؤلفان لغتنامه دهخدا را برگزار می‌کند. این مراسم در محل انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار می‌شود.
 
به همین مناسبت کتاب «این گونه ماندگار» حاوی بیش از یکصد مقاله علمی و ادبی که از طرف استادان و همکاران و فضلای کشور به آن فقید تقدیم شده رونمایی می‌شود.
 
نشست یادبود زنده‌یاد اسماعیل رفیعیان از ساعت 17 و 30 دقیقه تا ساعت 19 و 30 دقیقه، دوشنبه چهارم خرداد (1394) در تالار اجتماعات شهید مطهری آثار و مفاخر فرهنگی به نشانی خیابان ولیعصر- پل امیربهادر- خیابان سرلشکر بشیری پلاک 71 برگزار می‌شود.  

زنده یاد اسماعیل رفیعیان متولد 1302 در مرند و درگذشته در سال 1387، دارای مدرک دکترای ادبیات فارسی از دانشگاه تهران بود.«درمان‌ودرد یا چرا...و تاکی...» و «کوکبه شهریار عشق» نام دو کتاب منتشر شده اوست.
 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها