چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۴
افزایش 5 هزار متر مربع به مساحت مسقف نمایشگاه کتاب

حسین صفری، مدیر کمیته اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از افزایش 5 هزار متر مربعی به مساحت مسقف بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد خبری بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران، حسین صفری گفت: نمایشگاه کتاب امسال در مساحتی بالغ بر 130 هزار متر مربع برپا می‌شود. سال گذشته 125 متر مربع از نمایشگاه مسقف بود اما با هماهنگی‌های انجام شده 5 هزار متر مربع به نمایشگاه افزوده شده است.   

صفری با اشاره به فضای باز این دوره از نمایشگاه گفت: در این دوره از نمایشگاه 75 هزار متر مربع فضای باز وجود دارد که باید در آن‌ها سالن‌های احداث شود. کار ایجاد سالن‌های نمایشگاه در بخش‌های بین‌الملل، دانشگاهی و کودک ونوجوان آغاز شده است. اقدامات لازم برای ایمن سازی و نصب چادر برخی از این سالن‌ها در حال اجراست و در زوهای آینده به پایان خواهد رسید.
 
صفری در پایان با اشاره به افزایش حجم کتاب‌های لاتین در نمایشگاه کتاب امسال گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته در حوزه بین‌الملل میزان کتاب‌های لاتین در حوزه بین‌الملل 20 درصد رشد داشته است.
 
بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ 16 تا 26 اردیبهشت ماه 1394 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها