جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۷
رئیس و اعضای هیئت رسیدگی به تخلفات ناشران در نمایشگاه کتاب منصوب شدند

با صدور احکامی از سوی رئیس بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، رئیس و اعضای هیات رسیدگی به تخلفات ناشران در نمایشگاه کتاب تهران، منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) با حکم دکتر سیدعباس صالحی، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، همایون امیرزاده به عنوان «رئیس هیات رسیدگی به تخلفات ناشران در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» منصوب شد.

همچنین سیدمحمدکاظم شمس، سیدمحمود حسینی، لادن حیدری، برزین ضرغامی و احمد کمالی‌نژاد به عنوان اعضاء هیئت رسیدگی به تخلفات ناشران در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران انتخاب شدند.

در بخشی از متن حکم همایون امیرزاده به عنوان «رئیس هیات رسیدگی به تخلفات ناشران در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» آماده است:

نظر به تعهد و حسن سوابق ارزشمند و شایسته جنابعالی و به منظور ضابطه‌مند کردن نحوه نظارت بر عملکرد ناشران در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به موجب این حکم به عنوان «رئیس هیات رسیدگی به تخلفات ناشران در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» منصوب می‌شوید.
امید است تلاش همه جانبه اعضاء هیات به سالم‌سازی و نظم و انضباط و رعایت ضوابط و مقررات هر چه بیشتر حوزه نشر کمک نماید.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها