دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۴
پس از «شاه بی شین»، اهل قلم امروز به جشن «آه ‌با شین» می آیند

مراسم رونمایی از كتاب «آه ‌با شین» با حضور محمدکاظم مزینانی، نویسنده این اثر و رضا امیرخانی، یوسفعلی میرشكاك، محمدرضا بایرامی، علیرضا قزوه و صادق كرمیار امروز بعد از ظهر در تالار مهر حوزه هنری برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) مزینانی که این کتاب را پس از رمان «شاه بی شین» نوشته، درباره اثر جدیدش گفت: این رمان ربطی به رمان «شاه بی شین» ندارد. «آه با ‌شین» روایت‌ فعالیت یك مبارز انقلابی چپ با فضای فكری كمونیستی است كه از دهه 20 شمسی و بدو تولد شخصیت اصلی داستان آغاز می‌شود و تا سال 90 ادامه دارد. در این رمان به تفاوت‌ نسل شخصیت اصلی داستان و فرزندش اشاره کرده‌ام.

وی با تاكید بر این‌كه «آه با ‌شین» در واقع قسمت دوم یك سه‌گانه درباره اوضاع پیش از انقلاب است، تصریح كرد: آه با ‌شین بر خلاف رمان قبلی‌ام كه داستان زندگی شاه را روایت می‌كرد و مبتنی بر اسناد تاریخی و برگرفته از یك واقعیت بود، رمانی است كه نگاهش از پایین به بالاست و در واقع در چارچوب داستان و تخیل روایت می‌شود.

رمان «آه باشین» تولید مركز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری است كه در قطع رقعی، با بهای 12 هزار و 900 تومان و در شمارگان 2500 جلد منتشر شده است.  مراسم رونمایی این کتاب امروز ساعت 15 در تالار مهر حوزه هنری با اجرای مسعود خیرخواه مجری برنامه «کتاب 4» برگزار ‌می‌شود. این آیین قرار بود سال گذشته برپا شود که دو بار به تعویق افتاد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها