دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۵
نطق پیش از دستور؛ نخستین دستاورد بازدید نمایندگان مجلس از نمایشگاه چاپ

امیر خجسته، رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در نشست علنی روز گذشته (یکم دیماه) مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت چاپ که مادر صنعت هاست در کشور مظلوم واقع شده و علاوه بر نگاه مثبت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیازمند توجه ویژه وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، امیر خجسته نماینده مردم همدان که از بازدید کنندگان بیستمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران بود در نشست علنی روز یکشنبه (یکم دی) در نطق میان دستور خود، با نگاهی به تحولات بین المللی و داخلی نکاتی اظهار کرد: صنعت چاپ که مادر صنعت هاست در کشور مظلوم واقع شده و علاوه بر نگاه مثبت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیازمند توجه ویژه وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

وی پیش از این نیز در جریان بازدید از نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران به خبرنگار ایبنا گفته بود:‌ صنعت چاپ مظلوم است و نیاز به رسیدگی مسوولان دارد، مسایل و مشکلات صنعت چاپ را در مجلس بیان می‌کنم و از وزرا می‌خواهم که به مجلس بیایند و درباره وضعیت صنعت چاپ توضیح دهند. اگر وضعیت صنعت چاپ تغییر نکند از وزیر صنعت، معدن و تجارت سوال خواهد شد.

صحبت درباره مشکلات صنعت چاپ در صحن علنی مجلس نخستین دستاورد اهالی صنعت چاپ پس از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران است و امید می‌رود که همان‌طور که نمایندگان قول داده‌اند، مشکلات صنعت چاپ از طریق مجلس برطرف شود.

شایان ذکر است بیستمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران با حضور صنوف توليدی و خدمات فنی تهران و همكاری اتحاديه چاپخانه‌داران تهران، اتحاديه كليشه و ليتوگراف تهران، اتحاديه صحافان تهران، انجمن مديران صنايع كارتن و ورق ايران و اتحاديه صادركنندگان صنعت چاپ ايران، از 28 آذرماه در محل دایمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران آغاز و در غروب یکم دیماه به پایان رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط