دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۲
نمایش ماشین‌آلات چاپ ایران

در بیستمین دوره نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران ماشین‌آلات سلفون‌کش، دایکات فکی، یو وی فول اتوماتیک و جلدکن شومیز برای نخستین بار به دست تولیدکنندگان ایران ساخته و در این نمایشگاه ارایه شد._

منوچهر تات داوودی، مسوول غرفه ماشین‌سازی حرفه‌وفن در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) گفت: در این دوره از نمایشگاه توانستیم محصولات متعدد ویژه صنعت چاپ را به مخاطبان این حوزه ارایه دهیم و این نمایشگاه فرصتی بود تا قراردادهای خوبی را با اهالی چاپ منعقد کنیم.

وی ادامه داد: بیستمین دوره نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی یکی از بهترین تجربه‌های شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه بود و مخاطبان نیز شاید به دلیل گرانی دلار نسبت به مصرف تولیدات داخلی تمایل ویژه‌ای نشان دادند.

مسوول غرفه ماشین‌سازی حرفه‌وفن با بیان این که این شرکت زیر نظر اتحادیه صنایع چاپ و بسته‌بندی استان تهران اداره می‌شود عنوان کرد: توقع داریم مسوولان از محصولات تولیدی کارخانه‌ها در بخش خودکفایی حمایت‌های مالی انجام دهند. اکنون برای ساخت دستگاه‌های چاپ باید روند طولانی و سختی را پشت سر بگذاریم و با وام‌های سود بالا دسته و پنجه نرم کنیم. همچنین ضرورت دارد مسوولان اتحادیه صنایع چاپ و بسته‌بندی از ورود دستگاه‌های چاپ چینی به کشور جلوگیری کنند زیرا شرکت‌هایی چون شرکت ما جوابگوی نیاز صنعت چاپ ایران هستند و ضرورتی نیست رقابتی نابرابر در کیفیت داشته باشیم.

بیستمین دوره نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران از 28 آذرماه تا 1 دی‌ماه برپا شده بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها