سه‌شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۶
افتتاح فروشگاه مرکزی محصولات فرهنگی مرکز اسناد انقلاب اسلامی

مسعود اله‌یاری، مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی از افتتاح نمایشگاه و فروشگاه مرکزی محصولات فرهنگی این مرکز خبر داد.-

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی، اله‌یاری در این باره اظهار کرد: این فروشگاه به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر خم و با هدف دسترسی هرچه بهتر علاقه‌مندان و مخاطبان با تازه‌های کتاب و محصولات مرکز اسناد انقلاب اسلامی راه‌اندازی شده است.

وی عنوان کرد: در این نمایشگاه و فروشگاه، برنامه‌های فرهنگی متعددی در راستای رسالت فرهنگی و با هدف پیشبرد فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه انجام می‌شود.

مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی افزود: این فروشگاه با دارا بودن بیش از 600 عنوان کتاب با موضوع‌های سیاسی، تاریخ شفاهی، تاریخ انقلاب و دفاع مقدس، شخصیت‌ها، خاطرات، ترجمه، ادبیات، حقوق و جامعه‌شناسی آماده ارایه خدمات به علاقه‌مندان است.

اله‌یاری ادامه داد: از مهم‌ترین برنامه‌های در نظر گرفته شده در این نمایشگاه و فروشگاه می‌توان به طرح «شوق کتاب» اشاره کرد که هر هفته ضمن معرفی یکی از کتاب‌های تازه منتشر شده این مرکز برای مخاطبان، تخفیف ویژه‌ای برای ارایه آن کتاب در محل فروشگاه برای خریداران در نظر گرفته شده است. برگزاری نشست‌های تخصصی، مصاحبه با نویسندگان و مسابقه‌های کتابخوانی از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه و فروشگاه به شمار می‌آید.

اله‌یاری افزود: این فروشگاه در خیابان انقلاب، خیابان 12 فروردین، بعد از خیابان شهدای ژاندارمری، نبش مجتمع ناشران واقع شده است و هر روز به‌جز ایام تعطیل از ساعت 9 تا 19 آماده ارایه خدمات و پاسخگویی به علاقه‌مندان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط