سه‌شنبه ۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۲
تمدید مهلت ارسال آثار به بیستمین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی

دبیرخانه بیستمین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی، چهارمین دوره کتاب سال قرآنی دانشجویان و دومین دوره انتخاب کتاب الکترونیک دانشجویی از تمدید مهلت ارسال آثار تا 10 مهرماه خبر داد.-

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، بیستمین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی در دو بخش اصلی و ویژه برگزار می شود. در بخش اصلی آثار دانشجویان کلیه رشته‌ها اعم از گروه علوم پایه، علوم کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و دامپزشکی و علوم انسانی  و در بخش ویژه آثار منتشر شده با موضوعات حماسه سیاسی‌-‌‌اقتصادی، قرآن و علوم، اشتغال و کارآفرینی و گردشگری داوری می‌شوند.

دبیرخانه جشنواره شرایط شرکت در این فراخوان را ضروری بودن همزمانی دوره تحصیل دانشجو با زمان چاپ و انتشار اثر، دارا بودن مشخصات عمومی کتاب برای اثر منتشر شده و ارسال دو جلد از آثار که در سال‌های 91 یا 92 منتشر شده‌اند، اعلام کرد. ارایه مجوز از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هولوگرام مربوطه برای کتاب‌های الکترونیک نیز از دیگر شرایط لازم برای ارایه آثار به دبیرخانه جشنواره است . 

همچنین در بخش مربوط به کتاب‌های قرآنی، انتشار کتاب از سال 89 به بعد و در بخش ترجمه کتاب، الزام مترجم به ارسال کپی متن اصلی اثر به دبیرخانه جشنواره از شرایط ارسال آثار است. 

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان انتشارت جهاد دانشگاهی، ناشران نیز می‌توانند مستقیما آثار دانشجویی را به دبیرخانه کتاب سال دانشجویی ارسال کنند و از ناشرانی که بیشترین مشارکت را در انتشار آثار دانشجویی داشته‌اند قدردانی خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی جشنواره به آدرس www.isba.ir اقدام کنند. ارسال دو جلد ازاصل اثر به همراه فرم ثبت نام اینترنتی به دبیرخانه جشنواره ضروری است. 

شرکت‌کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخررازی، خیابان شهدای ژاندمری، پلاک 72، سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی مراجعه یا با شماره تلفن 66952727 تماس بگیرند.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها