سه‌شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۷
سردیس پدر علوم ارتباطات ایران رونمایی می‌شود

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از رونمایی سردیس پروفسور کاظم معتمدنژاد، پدر علوم ارتباطات ایران در هفته روابط‌عمومی خبر داد.-

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از ستاد برگزاری هفته روابط عمومی، امیر خوراکیان، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان این مطلب گفت: پروفسور کاظم معتمدنژاد از مفاخر فرهنگی و علمی کشور به حساب می‌آید و فعالیت‌های علمی و بنیادی او در حوزه‌های ارتباطات، تاثیر شگرفی بر توسعه این دانش در کشور داشته است.

وی افزود: به پاس تقدیر از یک عمر فعالیت‌های موثر و ثمربخش وی در حوزه‌های مختلف علوم ارتباطات، در هفته روابط‌‌عمومی و در آستانه ورود استاد به 80 سالگی از سردیس پروفسور معتمدنژاد رونمایی خواهد شد.

خوراکیان ادامه داد: این سردیس به پیشنهاد ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی طی جلسه‌ای مشترک با دبیرخانه‌های همایش روابط‌ عمومی الکترونیک و کنفرانس روابط ‌عمومی و صنعت نهایی توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران طراحی و ساخته شده که در هفته روابط‌ عمومی طی مراسمی با حضور چهره‌های علمی و فرهنگی کشور، استادان و فعالان حوزه‌های ارتباطات و روابط‌ عمومی در فرهنگسرای رسانه رونمایی می‌شود.

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان این‌که این سازمان بر فرهنگسازی تقدیر و تجلیل از چهره‌های فرهنگی کشور تأکید دارد، اظهار امیدواری کرد که تلاش‌های مشابه برای بزرگداشت مفاخر ایرانی تداوم یابد.

پروفسور کاظم معتمدنژاد اردیبهشت‌ماه سال 1313 در بیرجند متولد شد و تاکنون مقالات و کتاب‌های متعددی در زمینه ارتباطات و رسانه منتشر کرده است.

هفته روابط‌عمومی از 27 اردیبهشت و همزمان با روز روابط‌عمومی در تقویم رسمی کشور تا دوم خردادماه برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها