چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۹
کتاب «عصرانقلاب اسلامی» منتشر شد

خوزستان- کتاب عصر انقلاب اسلامی با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی به قلم احمد نظرپور نویسنده خوزستانی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اهواز، کتاب عصر انقلاب اسلامی با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی به استناد آمارهای بین‌المللی از سوی انتشارات عقیله عشق دارای ۱۲ فصل شامل «استقلال»، «اقتدار نظامی»، «کرامت زن»، «عدالت اجتماعی»، «عصر انقلاب اسلامی»، «فروپاشی دنیای غرب»، «پیروزی محور مقاومت و شکست رژیم صهیونیستی» و…است.

در بخشی از این کتاب آمده است: مهم‌ترین و اصلی‌ترین برنامه کنونی دشمن، تصویرسازی غلط از وضعیت ایران و جهان در افکار عمومی است و هدف دشمن از این برنامه، ایجاد تصویری سیاه، تاریک و ناامید کننده از وضعیت جمهوری اسلامی، و در مقابل ساختن تصویری سفید روشن و آرمانی از وضعیت کشورهای توسعه یافته به ویژه ایالات متحده آمریکا است. تا در نتیجه این تصویرسازی مردم برای خروج از وضعیت نابسامان خود به سمت توسعه یافتگی به سبک کشورهای غربی حرکت کرده و به دلیل نبود ثروت و تکنولوژی لازم برای توسعه یافتگی مجبور شوند به یکی از مراکز قدرت و ثروت به ویژه ایالات متحده آمریکا وابسته شوند.

برای مقابله با این چالش فکری، ضروری است با استفاده از منابع آماری پذیرفته شده در نزد جوامع بین الملل، کارنامه ۴۰ ساله انقلاب اسلامی را با کارنامه رژیم گذشته و کارنامه کشورهای دیگر دنیا به ویژه کشورهای توسعه یافته مقایسه کنیم تا نادرستی تصویری که رسانه‌های بین‌المللی در جنگ روانی علیه انقلاب اسلامی ایران ساخته و پرداخته اند، بیش از پیش آشکار شود. ارجاعات این کتاب به معتبرترین منابع بین‌المللی نظیر داده‌های اطلاعاتی سازمان ملل بانک جهانی سازمان جهانی غذا و کشاورزی سازمان جهانی سلامت دفتر برنامه توسعه ملل متحد و دیگر مراجع آماری جهانی مستند شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها