شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۵
بیش از ۶ هزار جلد کتاب پرمخاطب به کتابخانه‌های عمومی لرستان اهدا شد

لرستتان - مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته بیش از شش هزار جلد کتاب پرمخاطب از سوی مرکز مبادله کتاب کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران به کتابخانه‌های عمومی استان لرستان اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خرم‌آباد سیدسجاد راستخانه گفت: در ادامه پویش «اهدای کتاب، اهدای آگاهی» و با هدف کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تامین منابع جدید برای کتابخانه‌های عمومی، از سوی مرکز مبادله کتابِ کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران، بیش از شش هزار جلد کتاب پرمخاطب به کتابخانه‌های عمومی استان اهدا شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان افزود: کتاب‌های اهدا شده در موضوعات مختلف به‌ویژه مرجع پزشکی، دانشگاهی، کودک و نوجوان، تکنولوژی، عمران، معماری، حسابداری، ادبیات و مذهب بوده که می‌تواند به غنی‌سازی مخازن کتابخانه‌های عمومی استان کمک کند.

راستخانه با اشاره به اینکه این مرسوله کتاب در حدود ۵۲ بسته است، افزود: پس از تائید از سوی کارشناس مربوطه و ثبت در سامانه بر اساس نیاز کتابخانه‌های عمومی مختلف شهرستان‌های استان لرستان ارسال می‌شود تا اعضا و علاقه‌مندان بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.

وی بیان کرد: در پویش «اهدای کتاب، اهدای آگاهی» سازمان‌ها، مردم و خیرین می‌توانند با مراجعه به نزدیک‌ترین کتابخانه عمومی، کتاب‌های مطالعه شده خود را برای استفاده اعضا و عموم مردم به کتابخانه‌ها هدیه کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها