دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۸
پیام رئیس اتحادیه صنف کش‌باف و جوراب تهران برای شهادت رئیس جمهور

هنرمندان و چهره‌های هنری حوزه‌های مختلف در پی شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور دولت سیزدهم در فضاهای مجازی خود نسبت به این حادثه ناگوار واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، هنرمندان و چهره‌های هنری حوزه‌های مختلف در پی شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور دولت سیزدهم و همراهان ایشان، در حساب‌های فضاهای مجازی‌شان نسبت به این حادثه ناگوار واکنش نشان دادند.

آیت الله شهید سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور اسلامی ایران عصر دیروز در حادثه سقوط بالگرد به درجه رفیع شهادت نایل آمد. شهید رئیسی و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، برای افتتاح «سد مرزی «قیز قلعه‌سی» به آذربایجان شرقی سفر کرده بودند و بالگرد حامل ایشان و همراهانشان در مسیر بازگشت در «جنگل دیزمار» در محدوده عمومی بین ورزقان و جلفا استان آذربایجان شرقی دچار سانحه شد.

رئیس اتحادیه صنف کشباف و جوراب تهران طی پیامی‌ای ضایعه را تسلیت گفت، متن این پیام به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

*انا لله و انا الیه راجعون*

غم و اندوهی بی پایان جامعه ی اصناف ایران اسلامی را در پی شهادت رئیس جمهور محبوب و همراهان ایشان در اثر سانحه ی بالگرد فراگرفته است. علو درجات و محشور شدن با انبیا و اولیا الله را برای شهدای حادثه سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور و هیئت همراه وی از خداوند متعال مسئلت داریم.

سیدعلی اصغر بهبهانی

اتحادیه صنف کشباف و جوراب تهران»

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها