دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۴
خانه کتاب و ادبیات ایران شهادت رئیس جمهور را تسلیت گفت

موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران شهادت سیدالشهدای خدمت، رئیس‌جمهور آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهان عزیزشان را به ملت بزرگ ایران تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران با صدور پیام، شهادت رئیس جمهور را تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است: «خانه کتاب و ادبیات ایران شهادت سیدالشهدا خدمت، رئیس جمهور آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهان عزیزشان را به ملت بزرگ ایران تسلیت می‌گوید.

خدای متعال فرموده است: وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ: کسانی را که در راه خدا کشته شده‌اند، مرده مپندار، بلکه اینان زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی دارند.

شهادت در راه خدا نصیب هر بنده‌ای نمی‌شود و در روایت است که فرشتگان میزان ثواب هرکسی را می‌دانند الا مجاهدین در راه خدا را. آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی از مجاهدین در راه حق بود که هم در این مسیر به شهادت رسید. خدمات ایشان در سمت‌های مختلف به ملت شریف ایران فارغ از شمارش بود و خداوند نیز اجر زحمات ایشان را با پوشاندن لباس عزیز شهادت بر آن تن شریف داد.

خانه کتاب و ادبیات ایران شهادت این بندگان عزیز خداوند متعال را به محضر حضرت ولی عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب و ملت بزرگ ایران تسلیت می‌گوید.»

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها