پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۲۷
کتابفروشی‌های تایید شده در سامانه «بازار کتاب»، در بخش مجازی نمایشگاه کتاب ثبت‌نام کنند

کتابفروشی‌های تایید شده در سامانه «بازار کتاب» با مراجعه به پنل کاربری خود در سامانه V.bazarketab.ir پس از مطالعه قوانین و مقررات حضور نسبت به ثبت‌نام در بخش مجازی سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اقدام کنند. آخرین مهلت برای ثبت‌نام تا پایان روز شنبه (هشتم اردیبهشت ۱۴۰۳) تعیین شده است.

به گزارش ستاد خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)؛ کتابفروشی‌های تایید شده در سامانه «بازار کتاب» برای اعلام حضور در بخش مجازی سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌توانند تا پایان روز شنبه (هشتم اردیبهشت ۱۴۰۳) به پنل کاربری خود در سامانه V.bazarketab.ir مراجعه و در بخش طرح‌های فروش، پس از مطالعه قوانین و مقررات حضور و تایید آیین‌نامه نسبت به ثبت‌نام در بخش مجازی سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اقدام کنند.

گفتنی است حضور کتابفروشی‌ها در بخش مجازی این دوره از نمایشگاه منوط به تایید نهایی درخواست‌ها از سوی مدیر سامانه است و نتیجه نهایی بررسی درخواست‌ها در پنل کاربری کتابفروشی‌ها قابل مشاهده است.

به کتابفروشی‌هایی که حضورشان در بخش مجازی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تایید شده است برای بارگذاری نهایی محصولات فروشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.


سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «بخوانیم و بسازیم» از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت (۱۴۰۳) در محل مصلی امام خمینی(ره) به شکل حضوری و در سامانه ketab.ir به صورت مجازی برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها