شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۲
گردهمایی اعضای ستاد طرح شهید آرمان

خراسان‌رضوی- گردهمایی اعضای ستاد طرح شهید آرمان درمشهد مقدس برگزارشد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در مشهد، در ابتدای این جلسه حجت الاسلام شیرنژاد رئیس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران ضمن تشریح فعالیت‌های ستاد طرح شهید آرمان گفت: با پایان سال تحصیلی و آغاز تابستان طرح آرمان در مدارس و مساجد منتخب شهر تهران استمرار پیدا می کند.

وی افزود: امسال با تفاهمی که با آموزش و پرورش شهر تهران صورت گرفته، پایگاه‌های تابستانی مدارس شهر تهران با همکاری مساجد شکل می گیرد.

حجت الاسلام شیرنژادبیان کرد: در طرح آرمان، مساجد منتخب در ۳۵۲ محله تهران باید نقشه راه خود را مشخص کنند.

وی ادامه داد: یک چهارم دانش آموزان شهر تهران با یک ساختار مردمی و مسجدی تحت تاثیر برنامه‌ها و اهداف ستاد طرح شهید آرمان قرارگرفتند.

در ادامه محمدامین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه طرح آرمان در اولویت فعالیت های معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری است، گفت: این طرح به دنبال ارتقاء نقش مساجد در محلات است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری افزود: مساجد نقش کلیدی در مدیریت شهری کلانشهر تهران دارند که به دنبال فعال کردن ظرفیت های این نهاد دینی هستیم.

در ادامه علیرضا زاکانی شهردار تهران ضمن تقدیر از اقدامات ستاد طرح شهید آرمان گفت: تحول معنوی شهر در قالب طرح شهید آرمان یکی از اولویت‌های مهم شهرداری است.

وی ادامه داد: طرح شهید آرمان باید دانش آموزانی با امید و دغدغه‌مند در تراز انقلاب اسلامی تربیت کنند.

شهردار تهران با بیان اینکه طرح شهید آرمان کاری ماندگار در کلانشهر است بیان کرد: این طرح باعث می‌شود تا دانش آموزان با علوم دینی بیشتر آشنا شوند.

زاکانی افزود: اینکه مساجد طرح آرمان در ۶۰۰ مدرسه فعالیت های فرهنگی دارند وخود را بااین نهاد تربیتی مرتبط کردندکاربسیار بزرگی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها