یکشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۴
لشکر نامرئی رونمایی می‌شود

قم - کتاب لشکر نامرئی به قلم حجت‌الاسلام رضایی که توسط مرکز نشر هاجر به چاپ رسیده است، رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، حجت‌الاسلام مصطفی رضایی در گفت‌وگویی خبری با بیان اینکه خانواده رویایی ساختنی است و باید برای آن به قواعد این ساخت آگاه بود، عنوان کرد: این کتاب در راستای به روز شدن دانش ساخت خانواده تراز و ایده آل و روش‌های جدید مواجهه و خنثی‌سازی پروژه دشمن در جنگ شناختی در برابر خانواده ایرانی برای مطالعه خانواده‌ها به چاپ رسیده است.

وی بیان کرد: کتاب لشکر نامرئی سبک جدیدی در حوزه خانواده است و سعی شده در این اثر با یک تیم کارشناسی و روانشناسی که بیش از یکسال و نیم بر روی این اثر کار کرده‌اند، یک اثر جدیدی در حوزه خانواده و ناظر به نیازه زندگی امروزی ارائه کنند.

نویسنده کتاب لشکر نامرئی افزود: یکی از مباحثی که در حوزه خانواده تاثیرگذار است، مسایل شناختی در خانواده است و ساختن یک خانواده ایده آل و دوست داشتنی منوط به پیدا کردن یک سری قواعد مهم جدید در مورد خانواده است که چند دهه در غرب روی این مساله کار شده و جامعه ما آنطور که باید نتوانسته به این قواعد متناسب با سبک زندگی ایرانی اسلامی دست یابد.

حجت‌الاسلام رضایی تصریح کرد: کتاب لشکر نامرئی اثری است که با قلمی جدید و روان با مخاطب ارتباط می‌گیرد که توسط ناشر تخصصی زن و خانواده به چاپ رسیده است.

به گزارش ایبنا؛ حجت‌الاسلام مصطفی رضایی نویسنده کتاب «لشکر نامرئی» قریب به یکسال قبل کتابی تحت عنوان کتاب «به وقت بیروت» روایت زندگی شهید اقتدار فرهنگی کشور، حجت‌الاسلام ابراهیم انصاری را که از محروم‌ترین نقاط کشور برخاست و با کمترین امکانات، بزرگ‌ترین کارها را انجام داد و به مسئولی تحول‌آفرین، پرکار و تراز انقلاب تبدیل شد و در بیروت به شهادت رسید نیز را به چاپ رساند، و این کتاب دومین کتاب وی است که به چاپ رسیده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها