یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰
«پویانامه» آمد

نشریه روزانه سیزدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران با نام «پویانامه» منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، اولین شماره نشریه روزانه سیزدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران با نام «پویانامه» یکشنبه (۱۳ اسفند ۱۴۰۲) هم‌زمان با اولین‌روز این رویداد سینمایی منتشر شد و در طول برگزاری این رویداد در محل برپایی این رویداد واقع در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان توزیع می‌شود.

این نشریه در ۶ شماره منتشر خواهد شد که شماره آخر ویژه مراسم پایانی و اعلام اسامی برندگان خواهد بود.

«پویانامه» زیرنظر اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون با مدیرمسئولی محمدرضا کریمی‌صارمی و سردبیری نغمه دانش‌آشتیانی به چاپ رسیده است.

این نشریه شامل مصاحبه با پیش‌کسوتان، دست‌اندرکاران، هیات انتخاب و هیات داوران جشنواره، گفت‌وگوهایی با بزرگان انیمیشن، مطالبی درباره پویانمایی، خبرها و گزارش‌های روزانه است.

«پویانامه» هرروز به‌طور رایگان در محل برگزاری جشنواره پویانمایی تهران در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد و همچنین فایل PDF آن در سایت کانون به نشانی kanoonnews. ir بارگذاری می‌شود.

سیزدهمین دوره جشنواره پویانمایی تهران همچون دوره‌های گذشته در چهار بخش مسابقه، خارج از مسابقه، نمایش ویژه و چشم‌انداز از ۱۳ تا ۱۷ اسفندماه ۱۴۰۲ به دبیری محمدرضا کریمی صارمی در تهران در حال برگزاری است.

«پویانامه» آمد

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط