سه‌شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۲
کتاب «همه‌ی بچه‌ها لاک‌پشت کوچولو هستند!» منتشر شد

کتاب «همه‌ی بچه‌ها لاک‌پشت کوچولو هستند!» و دو داستان دیگر، به نویسندگی رضا موزونی برای گروه سنی نوخوان (بالای ۷ سال) منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، این کتاب شامل سه داستان با نام‌های «همه‌ی بچه‌ها لاک‌پشت کوچولو هستند!»، «کاش حرف نمی‌زدی» و «قاصدک و سنگ» است.

رضا موزونی، نویسندگی و احلام فائز، تصویرگری کتاب «همه‌ی بچه‌ها لاک‌پشت کوچولو هستند!» را بر عهده داشتند.

در خلاصه پشت جلد کتاب آمده است: «پسر مثل یک لاک‌پشت کوچولو سرش را در آغوش مادرش گذاشت و گفت: «تو هم مثل دریا نگران می‌شوی، برای همین تند و تند به کوچه می‌آیی و دنبالم می‌گردی.» و بعد چشم‌هایش را بست....

صدای قلب مادرش را می‌شنید که انگار آرام شده بود: تالاپ… تالاپ… تالاپ. پسر گفت: «پس همه‌ی بچه‌ها، لاک‌پشت کوچولوی مادرشان هستند!» مادرش هم گفت: «مادرها هم دریای این لاک‌پشت‌ها هستند.».

کتاب «همه‌ی بچه‌ها لاک‌پشت کوچولو هستند! و دو داستان دیگر» در ۳۲ صفحه، شمارگان دو هزار و ۵۰۰ نسخه و و به بهای ۴۵ هزار تومان از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را از فروشگاه‌های کانون پرورش فکری در سراسر کشور و پایگاه فروش اینترنتی محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی Digikanoon.ir تهیه کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط