دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۰
نشست «مباحث میان رشته‌ای علوم انسانی در حوزه نظامی‌پژوهی»

نشست تخصصی « مباحث میان رشته‌ای علوم انسانی در حوزه نظامی پژوهی » به همت انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با همکاری انجمن ترویج زبان و ادب فارسی، برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، این نشست، دومین رویداد از سلسله نشست‌های تخصصی نظامی‌پژوهی است که در استان تهران برگزار می‌شود.

در این آیین تخصصی، قاسم پورحسن، عضو هیئت علمی گروه فلسفه دانشگاه علامه طباطبایی با موضوع «انسان ایده آل و جامعه مطلوب، طرحی از منظر آرمان‌شهر نظامی»، محمدرضا حاجی آقابابایی، عضو هیئت علمی گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه علامه طباطبایی با موضوع «نظامی و نظریه، شعر»، محمود بشیری، عضو هیئت علمی گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه علامه طباطبایی با موضوع «تحلیلی از هفت پیکر نظامی» و اسماعیل شمس، عضو هیئت علمی گروه تاریخ دانشگاه علامه طباطبایی با موضوع «بررسی تطبیقی خسرو و شیرین در شاهنامه فردوسی و خمسه نظامی از منظر تاریخی» به ایراد سخن خواهند پرداخت.

محمود بشیری، عضو هیئت علمی گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه علامه طباطبایی نیز دبیر علمی این نشست است.

علاقه‌مندان به حضور در این نشست می‌توانند سه شنبه ۸ اسفندماه ۱۴۰۲ در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی (ره) حضور یابند یا به پیوند https://vroom.ui.ac.ir/b/elh-۱hj-۴zc-۹pk در فضای مجازی مراجعه کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها