یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۶
«فراکتاب» کتاب‌های مکتب حاج قاسم را به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار داد

خراسان‌رضوی - «فراکتاب» به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی، تمامی کتاب‌های الکترونیک و صوتی مکتب حاج قاسم را به صورت رایگان در اختیار دوست‌داران کتاب قرار داده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در مشهد، کتابخوان و فروشگاه کتاب «فراکتاب» به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی، یاران باوفایشان، تمامی کتاب‌های الکترونیک و صوتی مکتب حاج قاسم را به صورت رایگان در اختیار دوست‌داران کتاب قرار داده است.

این کتاب‌ها شامل کتاب «عزیز زیبای من» به قلم زینب مولایی است که مستندی روایی از روزهای پایانی زندگی شهید حاج قاسم سلیمانی است و کتاب «از چیزی نمی ترسیدم» که زندگینامه خودنوشت حاج قاسم سلیمانی است و به وقایع زندگی او در سال‌های ۱۳۳۵ تا ۱۳۵۷ به قلم خودش می‌پردازد، همچنین کتاب «مرد میدان» به قلم میلاد عرفان پور نیز سومین کتاب از این کتاب‌هاست که شامل مجموعه اشعاری در رثای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.

کتاب صوتی «کوچک مرد» هم که منظومه ای از کتاب زندگینامه خودنوشت و کودکی شهید حاج قاسم سلیمانی است به قلم طیبه شامانی نوشته شده و سما سهرابی گوینده و سعید شمس تصویرگر آن است در این مجموعه کتاب‌ها قرار دارد.

کتاب «ما ننساک» نیز که مرتضی حیدری آل کثیر گردآورنده آن است چهارمین کتاب از این مجموعه کتاب‌ها است و کتاب «سربازنامه» به قلم افشین علا و با تصویرگری محمدحسین صلواتیان پنجمین جلد از کتاب‌های مکتب حاج قاسم است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها