سه‌شنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۶
دومین نمایشگاه تخصصی پژوهش‌های فقهی برگزار می‌شود

قم - همزمان با هفته پژوهش، مرکز فقهی ائمه اطهار (ع)، میزبان مراکز تخصصی فقهی حوزوی در دومین نمایشگاه تخصصی پژوهش‌های فقهی خواهد بود.

مدیر دفتر انتشارات مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، با اشاره به هفته پژوهش گفت: با عنایات الهی و الطاف اهل‌بیت (ع)، سال گذشته به ابتکار مرکز فقهی ائمه اطهار و تأکیدات آیت‌الله محمدجواد فاضل لنکرانی، اولین نمایشگاه تخصصی پژوهش‌های فقهی برگزار شد که مورد استقبال بسیار علما، اساتید و پژوهشگران حوزه و دانشگاه قرار گرفت.

حجت‌الاسلام محسن اکبری شاهرودی ادامه داد: امسال هم پیرو درخواست‌های مکرر اساتید و پژوهشگران، این نمایشگاه به مناسبت هفته پژوهش از ۲۳ تا ۲۹ آذر در محلّ نمایشگاه‌های مرکز فقهی ائمه اطهار برقرار خواهد شد.

اکبری شاهرودی ادامه داد: افتتاحیه این نمایشگاه روز پنج شنبه ۲۳ آذر ساعت ۱۶ با حضور علما، اساتید حوزه و دانشگاه و طلاب محترم برگزار می‌شود و از ۲۳ تا ۲۸ آذر مخصوص بازدید آقایان و روز ۲۹ آذر اختصاص به بانوان محقق و پژوهشگر دارد.ساعات بازدید از ساعت ۱۴ الی ۲۰ خواهد بود.

وی افزود: به یقین، اطلاع و آگاهی از پژوهش های فقهی در مسائل مستحدثه مورد نیاز جامعه و استفاده از آن در نهادهای مختلف تقنینی و اجرایی نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌تواند راهگشای بسیاری از امور و مشکلات موجود گردد.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه گفت: هر شب بعد از نماز، در نمایشگاه، میزبان نویسندگان و مراکز تخصصی در نشست معرّفی کتاب خواهیم بود که در این نشست‌ها، جدیدترین آثار و پژوهش‌های فقهی معرفی خواهد شد.

مدیر دفتر انتشارات مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) در پایان، از علما، اساتید، پژوهشگران و محققان حوزه و دانشگاه و علاقمندان به پژوهش‌های فقهی، جهت بازدید از این نمایشگاه و آشنایی با فعالیت‌های مراکز تخصصی فقهی دعوت کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها