دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۰
پویش  «کتابخوانان آینده» در کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود

آذربایجان‌غربی- مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان‌غربی گفت: به مناسبت سی و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و در راستای حمایت از طرح جوانی جمعیت، پویش «کتابخوانان آینده» در کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود.

خدیجه معصومی، در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در ارومیه، گفت: به‌مناسبت سی و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و در راستای حمایت از طرح جوانی جمعیت، پویش «کتابخوانان آینده» در کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود.

وی افزود: این برنامه با مشارکت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی، دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره‌کل اوقاف و امور خیریه و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی در کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود.

معصومی ادامه داد: این طرح ویژه اعضاء کتابخانه‌های عمومی دارای فرزند سوم و بالاتر بوده و خانواده‌های مشمول طرح، ضمن حضور در کتابخانه، بازدید از بخش‌های مختلف کتابخانه و عضویت خانوادگی رایگان، با اهدای بسته فرهنگی و هدیه نقدی تقدیر خواهند شد.

وی گفت: همچنین آشنایی خانواده‌ها با کتابخانه و کارکردها و خدمات آن، گنجاندن کتاب در سبد کالای خانواده و علاقه مندن کردن و آشنا کردن فرزندان با کتابخوانی از سنین کودکی و در نهایت پرورش نسل کتابخوان اجرا می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها