دوشنبه ۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۵
«ساخت مفهوم زندگی با جملات و داستان‌ها» سوژه جدید «بچه‌های رستا»

ویژه‌برنامه «بچه‌های رستا» با موضوع «ساخت مفهوم زندگی با جملات و داستان‌ها» و حضور دختران نوجوان در فرهنگسرای نهج‌البلاغه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، جدیدترین جلسه از ویژه‌برنامه «بچه‌های رستا» ویژه دختران نوجوان است که در فرهنگسرای نهج‌البلاغه برگزار می‌شود. این جلسه با شعار «من جمله‌ای از فرداها هستم» برپا شده و میزبان دختران نوجوان محله زرگنده خواهد بود.

موضوع اصلی این قسمت از ویژه‌برنامه بچه‌های رستا، «ساخت مفهوم زندگی با جملات و داستان‌ها» است و کارشناس این برنامه فاطمه کاشانی در فضایی گفت‌وگومحور و صمیمانه به سوالات مختلف نوجوانان درباره این موضوع پاسخ می‌دهد.

در بخش دیگری از این ویژه‌برنامه نیز فعالیت‌های شاد و مهیجی نظیر بازی‌های فکری و حرکتی، مسابقه و جایزه، مسابقه والیبال و … تدارک دیده شده است.

به گزارش ایبنا؛ به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نهج‌البلاغه، این جلسه سه‌شنبه ۹( آبان‌ماه) از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه تا ۱۸ در فرهنگسرای نهج‌البلاغه واقع در خیابان شریعتی، روبه‌روی خیابان دولت، خیابان امامزاده برگزار می‌شود.

«بچه‌های رستا» سلسله نشست‌های گفت‌وگومحور نوجوانی است که به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با موضوعات مختلف برگزار می‌شود. مخاطب اصلی این برنامه نوجوانان هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها