دوشنبه ۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۷
غریو وحدت منتشر شد

شماره‌های ۱۵ و ۱۶ ماهنامه سازمان تبلیغات اسلامی در ۱۰۴ صفحه منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)؛ شماره‌های ۱۵ و ۱۶ ماهنامه سازمان تبلیغات اسلامی همراه با ویژه‌نامه اربعین منتشر شد. این ماهنامه با تیتر اصلی «غریو وحدت»؛ بزرگترین جشن تاریخ کردستان در روز میلاد پیامبر اکرم (ص) منتشر شد.

این شماره از ماهنامه نهضت در ابتدا به جشن بزرگ امت احمد در کردستان پرداخته است که با حضور شگفت‌انگیز مردم در سنندج برگزار شد. بارکدی هم در صفحه این مطلب قرار داده شده که با اسکن آن می‌توانید فیلم این جشن را تماشا کنید.

پرونده ویژه این ماهنامه به مروری بر رویدادها و فعالیت‌های به انجام رسیده در دوماه سوگ‌وعزا بویژه در روزهای اربعینی دارد. گزارشی از آیین پایانی کنگره ملی نوحه و نغمه‌های عاشورایی، گفت‌وگو با رئیس هیأت و تشکل‌های دینی، از جمله بخش‌های این پرونده ویژه است.

در بخش بعدی باعنوان هنر روایت به به روایت‌های هنری از پویش «حریفت منم» پرداخته است. نگاهی به دوساخته از مرکز مستند سفیر فیلم، آمادگی سازمان سینمایی سوره برای حضور در فجر ۴۲، گزارشی از سلسله نشست‌های تخصصی بر سینمای ایران چه گذشت از عناوین این بخش است.

عنوان بعدی هنر زندگی است که گپ‌وگفتی دارد با حجت‌الاسلام علی دارابی و مرور خاطرات دو دهه حضور او در سازمان تبلیغات. گزارشی از نشست‌های بانوان فعال کشور با رئیس سازمان تبلیغات، گزارشی از گسترش طرح حسینیه کودک، پرچمداری نهضت از تهران تا لندن، گزارشی درباره مدارس علوم و معارف اسلامی وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی از عناوین این بخش است.

و در نهایت به هنر تبلیغ پرداخته است و نگاهی به روند پیشرفت سند ملی مسجد در شورای عالی انقلاب فرهنگی و فعالیت‌های تبلیغی و جهادی داشته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها