شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۲
چهار نمایشگاه از آثار انجمن عکاسان و انجمن هنرهای تجسمی انقلاب ودفاع مقدسِ

بنیاد فرهنگی روایت فتح در هفته دفاع مقدس با چهار نمایشگاه از آثار انجمن عکاسان و انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدسِ خود حضور فعال دارد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)؛ نمایشگاهی به همت انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با عنوان یاد یاران متشکل از 37 اثر عکاسان انقلاب و دفاع مقدس از امروز تا پایان هفته دفاع مقدس در گالری ملک الشعرای بهار باغ موزه قصر برگزار می‌شود.

نمایشگاه عکس «عطش شهادت» به همت انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس با موضوع شهید منصور عطشانی و همسر او از جمعه ۳۱ شهریورماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار شده است.

نمایشگاه دیگری نیز با عنوان یک حماسه یک ملت متشکل از 30 اثر از محمد حسین حیدری، عکاس انقلاب و دفاع مقدس ازروز دوشنبه 3 مهر لغایت 10 مهر 1402به همت انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس بنیادفرهنگی روایت فتح و با مشارکت فرهنگسرای نیاروان و بنیاد حفظ آثارو ارزش‌های دفاع مقدس برپا خواهد شد. همزمان با افتتاحیه این نمایشگاه نشست خبری با حضور سرکار خانم مینو خانی پژوهشگر حوزه دفاع مقدس، محسن سلیمانی مدرس دانشگاه و گرافیست و محمد حسین حیدری مدیر این انجمن با موضوع بررسی نقش عکاسان در دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

در همین راستا به همت انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بنیادفرهنگی روایت فتح نیز نمایشگاه پوسترهای دفاع مقدس از روز دوشنبه تا پایان هفته در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد. بازدید از این نمایشگاه‌ها برای عموم علاقه‌مندان آزاد می‌باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها