شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۹
ثبت‌نام بيمه درمان تکميلی اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت آغاز شد

ثبت‌نام بيمه درمان تکميلی، عمر و حادثه ويژه هنرمندان، نويسندگان و روزنامه‌نگاران و فعالان قرآن و عترت عضو صندوق اعتباری هنر در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، در راستای سیاست‌های حمایتی و  استمرار پوشش خدمات بیمه درمان تكمیلی و براساس قرارداد منعقد شده با شرکت بیمه دانا، صندوق اعتباری هنر خدمات بیمه تکمیلی خود را از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ لغایت ۱۴۰۳/۰۶/۳۱ ارائه می‌دهد.

براین اساس ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان، روزنامه‌نگاران و فعالان قرآن و عترت، به مدت ۱۰ روز از تاریخ ۱۸ تا ۲۸ شهریور از طریق پیام‌رسان اختصاصی صندوق هنر به نشانی app.honarcredit.ir و یا سایت  صندوق هنر Profile.honarcredit.ir  انجام می‌شود. خدمات بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر در قالب سه طرح امید، آرامش و رفاه ارائه می‌شود.

شایان توجه است، پس از رایزنی‌های متعدد و توفیق در دستیابی به حداکثر کاهش میزان رشد تعرفه‌های اعلام شده توسط بیمه‌گر، تلاش شده است حداکثر خدمات با حداقل تعرفه حق بیمه در ارائه خدمات بیمه تکمیلی برای اعضاء منظور شود.
در طرح امید، هر عضو از مبلغ سالانه یک‌میلیون و ۳۲۰ هزارتومان، ۳۸۲ هزار و ۸۰۰ تومان پرداخت می کند و ۷۱ درصد حق بیمه  یعنی ۹۳۷ هزار و ۲۰۰ تومان توسط صندوق پرداخت می‌شود.

در طرح آرامش، هر عضو از مبلغ سالانه ۳ میلیون و ۳۶۰ هزارتومان، یک میلیون و ۲۷۶ هزار و ۸۰۰ تومان پرداخت می کند و ۶۲ درصد آن یعنی ۲ میلیون و ۸۳ هزار و ۲۰۰ تومان توسط صندوق پرداخت می‌شود.

در طرح رفاه نیز از مبلغ سالیانه ۵ میلیون و ۴۰۰ هزارتومان، صندوق، ۴۵ درصد آن را به مبلغ ۲ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان متقبل و هر عضو ۲ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان پرداخت می‌کند.

ثبت نام بیمه تکمیلی صندوق برای اعضا و خانواده تحت سرپرستی آنان آزاد است و هر عضو می‌تواند با طی مراحل ثبت نام خود در یکی از طرح های بیمه تکمیلی صندوق همسر و فرزندان خود و والدین تحت پوشش بیمه پایه خود در همان طرح ثبت‌نام کند.

همچنین سرپرستان خانوار (بیمه شده اصلی) با پرداخت مبلغ ۱۳۲ هزار و ۷۰۰ تومان از مزایای بیمه عمر و حوادث به مبلغ ۵۰ میلیون تومان برخوردار می‌شوند که این مبلغ به حق بیمه سالانه بیمه شده اصلی اضافه می‌شود. برای مشاهده و دانلود جداول تعهدات، شرح خدمات و سقف هزینه پرداختی اینجا کلیک کنید.

به گزارش ایبنا؛ به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی صندوق اعتباری هنر، ارائه هرگونه خدمات منوط به عضویت متقاضی در صندوق اعتباری هنر و دارا بودن بیمه پایه است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها