جمعه ۳ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۸
مجتمع فرهنگی و هنری میناب به صورت مشارکتی تکمیل می‌شود

هرمزگان- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به زودی مجتمع فرهنگی و هنری میناب را مشارکتی تکمیل خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در بندرعباس، محمد مهدی اسماعیلی جمعه  در سفر به میناب پیش از حضور در  مراسم سوگواره نوحه‌های نشسته در این شهرستان گفت: ان‌شاالله در دولت انقلابی، عدالت حمایتی را برای تمام مردم ایران خواهیم داشت.

وی افزود: در حوزه فرهنگ تمامی تلاش ما این است که حمایت لازم را داشته باشیم و با تقسیم کار با استانداری به زودی مجتمع فرهنگی و هنری میناب را تکمیل خواهیم کرد.

وی ادامه داد: مراحل ساخت این مجتمع پیشرفت فیزیکی خوبی دارد و برای تکمیل این پروژه اقدام خواهد شد.

اسماعیلی با بیان اینکه برای تکمیل این پروژه به ۱۸میلیارد تومان اعتبار نیاز است گفت: تکمیل این پروژه به صورت ۵٠-۵٠ وبا مشارکت استانداری هرمزگان انجام می شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: این مجتمع می تواند یک مجتمع چند منظوره باشد و برای تجهیز آن هم برنامه ریزی خواهد شد.

مجتمع فرهنگی هنری میناب از مصوبات دور دوم سفر هیئت دولت وقت به استان بود و کلنگ آن در اسفندماه سال ۱۳۸۸ و در جریان سفر هیئت دولت به هرمزگان، با حضور سید محمد حسینی وزیر وقت فرهنگ و ارشاد اسلامی در میناب به زمین زده شد. در نهایت در سال ۱۳۹۴ و پس از تغییر زمین آن، کلید خورد ولی پس از پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصد، شش سال راکد و غیرفعال ماند. روند ادامه احداث آن از نیمه دوم سال۱۴۰۰ از سر گرفته شود اما اکنون این مجتمع فرهنگی و هنری با ۵۰ درصد پیشرفت  روند آن  کند و تکمیل آن نیازمند تزریق اعتبار است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها