یکشنبه ۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۸
فراخوان سومین جشنواره ادبی «آواز ققنوس»

هرمزگان- مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان از فراخوان سومین جشنواره ادبی «آواز ققنوس» با موضوع «بازآفرینی افسانه‌های بومی ایران» برای کودکان و نوجوانان خبر داد.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در بندرعباس، از فراخوان سومین جشنواره ادبی «آواز ققنوس» با موضوع «بازآفرینی افسانه‌های بومی ایران» برای کودکان و نوجوانان خبر داد و گفت: این فراخوان با هدف تولید آثاری ارزشمند و خلاقانه برای کودکان و نوجوانان و آشنایی هرچه بیشتر همکاران اهل قلم کانون و نویسندگان کودک و نوجوان با افسانه‌های کهن ایران زمین، منتشر شده است.

پروین پشتکوهی گفت: مخاطبان این جشنواره علاوه بر همکاران اهل قلم کانون، شامل تمامی نویسندگان بالای ۱۸ سال حوزه کودکان و نوجوانان هستند.

وی افزود: قالب آثار جشنواره سوم ققنوس، شامل داستان کوتاه (حداکثر ۳ هزار کلمه) و شعر (کلاسیک، نیمایی، سپید) تعیین شده است.

پشتکوهی اضافه کرد: آخرین مهلت ارسال آثار ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ و زمان اعلام نتایج ۸ مهر ۱۴۰۲ (روز بزرگداشت مولانا) خواهد بود و شرکت‌کنندگان می توانند آثار خود را به پست الکترونیکی  مهرواره ادبی ارسال کنند و یا به واحد آفرینش‌های ادبی و هنری کانون های سراسر استان تحویل دهند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها