سه‌شنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۴
بیستمین دوره پویش کتابخوانی پویا آغاز شد

در آستانه عید غدیر خم، بیستمین دوره از پویش کتابخوانی پویا با محوریت کتاب «میثم و شهر ترس‌های ممنوعه» کار خود را از ۱۳ تیر آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، در آستانه عید غدیر خم، بیستمین دوره از پویش کتابخوانی پویا با محوریت کتاب «میثم و شهر ترس‌های ممنوعه» کار خود را از ۱۳ تیر آغاز کرد. این دوره از پویش کتاب‌خوانی پویا با همکاری مرکز رسانه‌ای شیرازه و نشر مهرستان و انتشارات کمیکا برگزار می‌شود. کتاب «میثم و شهر ترس‌های ممنوعه» به قلم احمدرضا امیری سامانی و مرضیه مولوی است که ویژه کودکان و نوجوانان نوشته شده.

این کتاب، داستان پسری به نام میثم را روایت می‌کند که در قبیله‌ای جنگجو و مبارز زندگی می‌کند؛ اما از اینکه شمشیر به دستش بگیرد می‌ترسد. آن هم در میان مردمی که انگار از هیچ چیزی نمی‌ترسند. نوجوانان در این داستان مصور می‌خوانند که میثم چطور با ترس‌هایش مواجه می‌شود. «میثم و شهر ترس‌های ممنوعه» اثری مصور با تصویرگری مرتضی محمد است.

کودکان و نوجوانان علاقه‌مند برای شرکت در این پویش عدد ۴ را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۰۰۰ بفرستند یا به کتابفروشی‌های سراسر کشور مراجعه کنند. این دوره از پویش صدمیلیون ریال جوایز نقدی خواهد داشت.
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها