سه‌شنبه ۶ تیر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۰
دو عنوان کتاب از مجموعه «شعر نوجوان» منتشر شد

کتاب‌های «به تو می‌توانم بگویم» و «من باغ می‌پوشم» از مجموعه ۱۰جلدی «شعر نوجوان» از سوی انتشارات کانون پرورش فکری منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، این مجموعه شامل ۱۰ عنوان کتاب از شاعران جوان عرصه‌ شعر نوجوان است که با ظاهری متفاوت و بدون تصویرگری برای مخاطبان بالای ۱۵ سال ارائه شده است.
انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با هدف پر کردن کمبودی که این‌روزها در حوزه شعر نوجوان احساس می‌شود، اقدام به انتشار این مجموعه‌ کرده است.

برهمین اساس کتاب «به تو می‌توانم بگویم» را فاطمه سالاروند سروده است. این کتاب ۳۹ قطعه دارد که از جمله آنها می‌توان به «راز»، «زندگی»، «خدای من»، «سفر»، «کشف»، «اشاره»، «خاطره»، «نور می‌آید»، «تابلو» و «خواب» اشاره کرد.
کتاب «من باغ می‌پوشم» سروده‌ سعیده موسوی‌زاده شامل ۲۳ قطعه شعر است که اشعار «عطر بابونه»، «گفتگو»، «لذت عبور»، «پوستی تازه»، «بام برفی بلند» و «عکس‌های قدیمی» از جمله اشعار آن به شمار می‌رود.

کتاب «من باغ می‌پوشم» و «به تو می‌توانم بگویم» هر دو به ترتیب در ۳۲ صفحه و ۴۸ صفحه با شمارگان دو هزار و ۵۰۰ نسخه و به بهای ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان در سال ۱۴۰۱ به چاپ رسیده است.

این دو کتاب شعر در فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور و پایگاه فروش اینترنتی محصولات کانون به نشانی digikanoon.ir در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها