جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۴
تیزر مستند «این یک اعتراض است» منتشر شد/ پشت‌پرده شکل‌گیری جریان دوم خرداد

تیزر مجموعه مستند «این یک اعتراض است» به‌کارگردانی مهدی محمودی رونمایی شد. این مستند از فرداشب، ۳۰اردیبهشت روانه آنتن می‌شود. 

به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)؛ هم‌زمان با نزدیک‌شدن به جریان دوم خرداد، تیزر مجموعه مستند ۶قسمتی «این یک اعتراض است» به‌تهیه‌کنندگی و کارگردانی مهدی محمودی منتشر شد. 

«این یک اعتراض است» که از فرداشب، ۳۰اردیبهشت‌ماه روی آنتن شبکه مستند می‌رود، پشت‌پرده‌ فعالیت‌های جنبش‌های دانشجویی را با تمرکز روی دوره دولت سیدمحمد خاتمی و شکل‌گیری جریان دوم خرداد روایت می‌کند. 

در این مجموعه مستند با برخی از چهره‌های دانشجویی فعال در آن مقطع زمانی مصاحبه شده و سعی شده است با دیدی نظاره‌گر، قصه‌ها و اتفاقات روایت شود. همچنین این اثر تلاش داشته تا حد ممکن از تحلیل و جبهه‌گیری دوری کند.

استفاده از آرشیو بکر، تازه و دیده‌نشده و روایت قصه‌محور و داستان‌گونه در این اثر، فضای نوستالژیک دهه ۷۰ و ۸۰ را برای مخاطب روایت می‌کند.

مجموعه مستند «این یک اعتراض است» که محصول شبکه مستند، مرکز مستند سوره و مرکز هنری‌رسانه‌ای نهضت است، از فرداشب، ۳۰اردیبهشت، ساعت ۲۱ از شبکه مستند پخش می‌شود و تکرار آن روز بعد ساعت ۰۱:۰۰ و ۱۵:۰۰ است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها