دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۶
مسابقه کتابخوانی «مسئله حجاب» برگزار می‌شود

معاون اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان گفت: به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان با مشارکت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، مسابقه کتابخوانی «مسئله حجاب» برگزار می‌شود.

حسین رحمانی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در زنجان گفت: همزمان با گرامیداشت روز شهادت شهید مرتضی مطهری، مسابقه کتابخوانی «مسئله حجاب» برگزار می‌شود.

وی افزود: مسابقه کتابخوانی بر اساس کتاب «مسئله حجاب» به نویسندگی شهید مرتضی مطهری، از  12 تا 18 اردیبهشت 1402 برگزار می‌شود.

رحمانی‌زاده اضافه کرد: مهلت شرکت در مسابقه «مسئله حجاب» از  12 تا 18 اردیبهشت 1402 است و رده سنی جوان و بزرگسال (بالای 15 سال) می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

معاون اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان افزود: در پایان این مسابقه به 5 نفر از برگزیدگان این مسابقه جایزه نقدی (نفری 3 میلیون ریال) اعطا خواهد شد.

وی در ادامه به سایر برنامه‌های این اداره کل با مشارکت کتابخانه‌های عمومی اشاره کرد و گفت: در یک طرح ابتکاری برنامه « سه‌‎شنبه‌های اهل قلم» در زنجان اجرا می‌شود.

رحمانی‌زاده افزود: این برنامه در کتابخانه سهروردی در قالب جلسه نقد، بررسی و رونمایی کتاب‌های مختلف با حضور دو تن از نویسندگان و پژوهشگران تاریخ برگزار می‌شود.

وی گفت: این هفته جلسه نقد «جنگ ترکمن» در قالب کارگاه‌ تخصصی نقد، بررسی و رونمایی کتاب «جنگ ترکمن» نوشته کنت دو گوبینو، ترجمه محمدعلی جمال زاده برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها