پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۱
حرف‌های کودکانه با خدا در کتاب «قول می‌دهم» منتشر شد

حرف‌های کودکانه با خدا در کتاب «قول می‌دهم» از سوی به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) منتشر و روانه بازار کتاب شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، این اثر به نویسندگی علی باباجانی با زبان ساده و صمیمی شامل نجواهای کودکانه و قول‌هایی است که کودکان در برخورد با وقایع مختلف زندگی به خود، خانواده و به خدا می‌دهند و به کودک کمک کند تا در زندگی روز مره ارتباط صمیمانه‌ای با خداوند برقرار کند و ارزش زندگی را در یابد.

کودک در این اثر با خوانش داستان‌های کوچک روز معلم، شوت محکم، دیر، نمره‌ من، خوش‌بین، حسود و کارنامه با نحوه شکرگذاری‌ از خدا بابت نعمت‌های خوب همچون معلم خوب، کنترل خشم، راستگویی آشنا می‌شود و برای رسیدن به رفتارهای پسندیده همچون بهتر درس خواندن، دوری کردن از حسادت و رهایی از بدبینی تلاش می‌کند و به خدا قول می‌دهد.

 این اثر از مجموعه مجموعه هفت‌جلدی «نیایش های کودکانه» از انتشارات به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) است که کتاب‌های «دلم یک جور است»، «برای دوستم»، «خدایا خوشحالم»، «قبل از آفتاب»، «او خیلی مهربان است» و «پری کوچولو» از دیگر کتاب‌های این مجموعه با درونمایه‌های دینی است که جنبه‌هایی از نیایش کودکانه را دربر می‌گیرد.

کتاب «قول می‌دهم» در قطع رحلی و شمارگان دو هزار نسخه همراه با تصویرگری گلنار ثروتیان منتشر شده و در دسترس کودکان ایران زمین قرار دارد. علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند به فروشگاه‌های کتاب به‌نشر در مشهد و سراسر کشور و یا سایت فروش اینترنتی کتاب این انتشارات به آدرس www.behnashr.com مراجعه کنند. یا پیام درخواست کتاب را به شماره 09027652008 پیامک کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها