یکشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۰
دومین نمایشگاه بزرگ کتاب گل‌گهر آغاز به‌ کار کرد

دومین نمایشگاه بزرگ کتاب گل‌گهر سیرجان با حضور مسئولان استانی و شهرستان سیرجان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در کرمان، دومین نمایشگاه کتاب گل‌گهر سیرجان با حضور امام جمعه شهرستان، معاون استاندار، فرماندار، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مدیر مجتمع گل‌گهر و جمعی از مردم در سیرجان افتتاح شد.

محسن روحی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این مراسم با گرامیداشت یاد شهدا و تبریک اعیاد شعبانیه بیان کرد: از شرکت صنعتی معدنی گل‌گهر به دلیل پشتیبانی‌های خوب در برگزاری رویدادهای فرهنگ و هنر استان تشکر می‌کنم و امیدوارم با تعامل بتوانیم رویدادهای خوبی در عرصه فرهنگ و هنر سیرجان و استان رقم بزنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به اهمیت انس با کتاب، گفت: اگر کتاب نبود پیوندی با گذشته نداشتیم و از تجربیات گذشتگان محروم می‌ماندیم؛ بنابراین باید از این فرصت استفاده و با مطالعه کتاب از تجربیات دیگران استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه هر کاری که دانش و آگاهی را بالا ببرد قطعاً ارزشمند است، بیان کرد: نقش برپایی نمایشگاه‌های کتاب در بالابردن سرانه مطالعه قابل انکار نیست و نمایشگاه‌ها به دلیل ایجاد نشاط در بین مردم برای انس با کتاب بسیار تاثیرگذار هستند و امیدواریم مردم از این نمایشگاه‌ها استقبال کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها