چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۷
سی‌امین نمایشگاه بین‌اللملی چاپ تهران از 22 تا 25 آذر 1402 برگزار می‌شود

رئیس هیات‌مدیره شرکت «آروین مهر فجر» از برگزاری سی‌امین «نمایشگاه بین‌‌المللی چاپ و بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته» ۲۲ تا ۲۵ آذر ماه 1402 خبر داد.

جلیل غفاری‌رهبر، رئیس هیات مدیره شرکت آروین مهر فجر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، با اشاره به برگزاری سی‌امین دوره نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران، گفت: طبق هماهنگی‌های انجام شده مجوز برگزاری این رویداد از 22 تا 25 آذر صادر شده است.
 
وی با بیان اینکه به زودی پیش‌ ثبت‌نام برگزاری نمایشگاه آغاز خواهد شد، ادامه داد: هر سال شرکت‌های فعال در این حوزه دستاوردها، محصولات خود را برای بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این صنعت به نمایش می‌گذارند و با توجه به وضعیت کنونی بازار، فعالیت‌ها و نوآوری‌های خود را ارائه می‌دهند.
 
غفاری‌رهبر با بیان اینکه «نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته» به‌عنوان بزرگترین رخداد تجاری صنعت چاپ ایران سالانه برگزار می‌شود، افزود: معمولا جمع گسترده‌ای از شرکت‌های داخلی و خارجی در زمینه صنعت چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات برگزار می‌شود.
 
وی بیان کرد: برای نمایشگاه امسال، همچون ادوار گذشته تلاش داریم با دعوت از هیات‌های تجاری داخلی و خارجی و برگزاری کارگا‌ه‌های آموزشی، نوعی پویایی در نمایشگاه ایجاد کنیم.
 
سی‌امین نمایشگاه بین‌اللملی چاپ و بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته ۲۲ تا ۲۵ آذر‌ماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها