دوشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۹
مهلت شرکت در مسابقه «اینجا نویسنده شو» تمدید شد

نوجوانان علاقه‌مند به شرکت در طرح کتاب بازی(۲) و پیوستن به مسابقه «اینجا نویسنده شو» همچنان فرصت حضور در این رویداد فرهنگی را دارند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، مهلت شرکت در مسابقه #اینجا_ نویسنده_شو در قالب طرح کتاب بازی(۲) با محوریت «اعترافات کاتب کشته شده» اثر ساسان ناطق تا روز پنجشنبه دهم شهریورماه ۱۴۰۱ تمدید شد.

علاقه‌مندان نوجوانِ (زیر ۱۸ سال) شرکت در این مسابقه باید پس از مطالعه کتاب «اعترافات کاتب کشته شده» اثر ساسان ناطق، پایان‌بندی آن را با استفاده از خلاقیت، تخیل و مهارت‌های نویسندگی بین ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ کلمه ادامه داده و داستان‌های کوتاهی با رعایت امانتداری خلق کنند.

برگزاری این مسابقه که از روز ۱۳ مردادماه آغاز شده بود با تغییر مهلت نهایی ارسال آثار از ۲۵ مرداد به ۱۰ شهریورماه ۱۴۰۱ پیگیری خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند نسخه فیزیکی کتاب را از کتابفروشی‌های سراسر کشور و وب‌سایت sooremehr.ir و نسخه الکترونیکی آن را از طریق وب‌سایت ebook.sooremehr.ir تهیه کنند. آثار ارسالی باید در قالب word بوده و به شماره واتس‌اپ ۰۹۳۹۷۱۰۵۵۵۳، ایمیل Artteen_ir@Gmail.com ارسال شود.

طبق اعلام دبیرخانه این مسابقه، برگزیدگان این مسابقه ۱۲ شهریورماه در مراسمی معرفی و تقدیر خواهند شد. نفرات اول تا سوم علاوه بر دریافت لوح تقدیر و بن تخفیف کتاب، به ترتیب یک میلیون تومان، ۹۰۰ هزار تومان و ۸۰۰ هزار تومان هدیه نقدی دریافت می‌کنند. نفرات چهارم و پنجم نیز، ضمن دریافت لوح تقدیر و بن تخفیف کتاب به مبلغ ۳۰۰ هزار تومان، جایزه ۵۰۰ هزار تومانی دریافت خواهند کرد. علاوه بر این برندگان این مسابقه می توانند به همراه نویسنده کتاب در کارگاه نویسندگی شرکت کنند.

گفتنی است اجرای طرح کتاب بازی(۲) و مسابقه #اینجا_ نویسنده_شو توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری حوزه هنری و انتشارات سوره مهر برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها