چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۴
مهلت ثبت‌نام ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب 1401 تمدید شد

مهلت ثبت‌نام ناشران داخلی برای حضور در «سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» تا بیست‌ویکم فروردین ماه ۱۴۰۱ تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از ستاد برگزاری سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با توجه به استقبال و درخواست ناشران، مهلت ثبت‌نام برای حضور در «سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» تا بیست‌ویکم فروردین‌ماه ۱۴۰۱ تمدید شد.
ناشران متقاضی حضور در «سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» می‌توانند با مراجعه به سامانه ketab.ir ضوابط و شرایط حضور در این نمایشگاه را مشاهده و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
 
ثبت‌نام اولیه بیش از دو هزار ناشر
تاکنون بیش از دو هزار و پنجاه ناشر برای حضور در «سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» ثبت‌نام اولیه انجام داده‌اند که از این تعداد هزار و ۲۳۱ ناشر در بخش فیزیکی و ۸۲۱ ناشر صرفا در بخش مجازی برای ثبت‌نام اولیه اقدام کردند. ناشران بخش فیزیکی همزمان در بخش مجازی نیز حضور خواهند داشت.
 
سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با توجه به محدودیت‌های ناشی از شیوع بیماری کرونا، به دو شکل فیزیکی در محل مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه نمایشگاه به آدرس ketab.ir برگزار خواهد شد. ناشران در این نمایشگاه در یک درگاه ثبت‌نام می‌کنند و هر ناشر مجاز است با توجه به ضوابط و مقررات نمایشگاه در هر دو شکل نمایشگاهی(فیزیکی و مجازی) یا صرفا در شکل مجازی شرکت کند.
 
به منظور تحقق عدالت فرهنگی، دسترسی همه مردم کشور به کتاب و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ناشی از ویروس کرونا، ناشرانی که در بخش فیزیکی «سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» به صورت حضور مستقل یا ثبت‌نام موقت اقدام کرده‌اند در نمایشگاه مجازی کتاب نیز شرکت داده خواهند شد. ثبت‌نام این دسته از ناشران در شکل مجازی به صورت پیش‌فرض انجام خواهد شد. همچنین ناشرانی که در نمایشگاه فیزیکی، نمایندگی اعطا کرده‌اند باید در شکل مجازی به صورت جداگانه ثبت‌نام کنند و ناشرانی که تمایل به شرکت در این دوره از نمایشگاه به صورت فیزیکی ندارند می‌توانند صرفا در شکل مجازی شرکت کنند.

لازم به ذکر است، سال مبنای عرضه کتاب برای فروش در شکل فیزیکی این دوره از نمایشگاه، کتاب‌های منتشر شده سال ۱۳۹۷ به بعد و در شکل مجازی کتاب‌های منتشر شده سال ۱۳۹۱ به بعد است.
 
ناشران برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز پاسخگویی «سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» به شماره ۹۱۰۰۹۸۹۸_۰۲۱ تماس بگیرند.
 
سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ به صورت فیزیکی در مصلای امام خمینی(ره) و به‌صورت مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها