چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۰
روستاهای لرستان در دومین نمایشگاه مجازی کتاب یک هزار و 5 مرسوله ثبت سفارش داشتند

محمد ناظری مدیر کل پست لرستان گفت: تا پایان روز 19 بهمن 6 هزار و 820 مرسوله شهری و یک‌هزار و 5 مرسوله روستایی از دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران وارد لرستان شده است.

محمد ناظری مدیر کل پست لرستان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در لرستان، گفت: با توجه به پایان دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران در تاریخ 11 بهمن ماه، از ابتدای این نمایشگاه تا پایان روز 19 بهمن، تعداد 7 هزار و 825 مورد از درخواست‌های خرید هم استانی‌ها وارد لرستان شده‌ است.

وی ادامه داد: از این تعداد 6 هزار 820 مرسوله شهری و یک‌هزار و 5 مورد مرسوله روستایی بوده، با توجه به این نکته که ناشران به نوبت در حال ارسال مرسولات هستند این تعداد کماکان افزایش پیدا خواهد کرد؛ اما آنچه تا کنون وارد استان لرستان شده به صورت صد در صدی تحویل خریداران شده است.

ناظری در خصوص میزان مرسولات ارسالی ناشران لرستان نیز گفت: ناشران لرستانی شرکت‌کننده در دومین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تهران تعداد 828 مورد ثبت سفارش داشته‌اند که در اولین دوره این تعداد 680 مرسوله بود.

مدیر کل پست استان لرستان در خصوص اهمیت نظام آدرس‌دهی خریداران افزود: انتظار داریم به منظور تسریع در ارائه خدمات به گیرندگانِ نهایی، آدرس و کدپستی دقیق به هنگام ثبت سفارشات مد نظر خریداران و دوستداران کتاب واقع شود که شبکه پستی و اداره کل پست استان بتواند خدمات با کیفیت و با سرعت بهتری را ارائه دهد.

وی به طرح وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر چشیدن طعم شیرین فناوری برای مردم اشاره کرد و اظهار کرد: نمایشگاه مجازی کتاب یکی از زیرساخت‌های فناوری است که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری دستگاه‌های مختلف از جمله مجموعه پست کشور طعم شیرین فناوری را در زندگی مردم وارد کرد، ان‌شاالله که در سال‌های آینده نیز بتوانیم این زیرساخت را توسعه دهیم و خدمات بهتری را به همه هم‌استانی‌ها ارائه دهیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها