شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۶
حضور انتشارات بنیاد سینمایی فارابی در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

انتشارات بنیاد سینمایی فارابی با کتاب‌هایش در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران شرکت کرده است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، آثاری از انتشارات بنیاد سینمایی فارابی در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران که سوم بهمن آغاز شده و تا دهم بهمن‌ ادامه خواهد یافت، ارائه شده است.

علاقه‌مندان برای دریافت آثار انتشارات بنیاد سینمایی فارابی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت نمایشگاه مجازی کتاب به نشانی https://book.icfi.ir  آثاری که در سامانه خانه کتاب ثبت شده، سفارش دهند. 

ثبت سفارش 24 ساعته بوده و آثار مورد نظر از طریق شرکت پست ارسال خواهد شد. تمامی آثار با تخفیف 20 درصد در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

کتاب‌های قابل دسترسی در سامانه دومین نمایشگاه مجازی کتاب عبارت‌اند از: هنر در حرکت زیباشناسی انیمیشن (چاپ دوم)، قصه‌گویی تصویری و روایت بصری (چاپ دوم)، فیلمنامه‌ی «یادآوری: بر اساس داستانی کوتاه به قلم جاناتان نولان»، فیلمنامه‌ «مخمصه»، فیلمنامه‌ «رهایی از شاوشنگ»، مطالعات دینی فیلم، بانویی از زاگرس: سینمای پوران درخشنده با تکیه بر سیمای کم‌توانی بر پرده نقره‌ای، مبانی زیبایی‌شناختی سینمای اسلامی، بازاندیشی مباحث رمان و فیلم، مدیریت تولید فیلم (چاپ سوم)، پیش‌درآمدی بر فیلم (چاپ دوم)، جعبه‌ابزاری برای فیلم‌ساز: چگونه با بودجه اندک فیلمی حرفه‌ای بسازیم؟، کارگردانی داستان: داستان‌گویی حرفه‌ای و تکنیک‌های طراحی استوری‌بورد در فیلم زنده و انیمیشن، سینمای جاده‌ای، سینمای وودی‌آلن، دانستنی‌های نجات‌بخش انیمیشن (چاپ سوم)، چگونه از هر چیز فیلم‌نامه اقتباس کنیم؟ (چاپ سوم)، فیلم‌نامه‌نویسی در قرن 21 (چاپ دوم)، در یک چشم به هم زدن (چاپ سوم)، در فاصله‌ی دو صحنه: تمهیدات انتقالی در سینما.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها